• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingTeam Leader
    Team Leader
    Marketing
    Ad-venture sp. z o.o.

    Team Leader

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office
    Figma
    Basecamp
    ATL
    BTL
    digital
    Mix

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy szybko rozwijającą się agencją kreatywną z Warszawy. Wspólnie tworzymy zespół pasjonatów marketingu, dla których praca z markami jest przygodą. Swobodę w poruszaniu się w tej przestrzeni daje nam nasze doświadczenie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego agencja, którą zbudowaliśmy wolna jest od sieciowych zależności i ograniczeń.

    W związku z ciągłym poszerzaniem portfolio klientów, nasz dział obsługi klienta rozwija się

    prężnie. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku Team Leader.

    Jeżeli twardo stąpasz po ziemi, rozumiesz potrzeby zespołu i potrafisz mieć realny wpływ na rozwój Twojego teamu – powinieneś aplikować! 📈

    Twoje zadania

    • samodzielna realizacja zintegrowanych projektów komunikacyjnych 360°;
    • zarządzanie zespołem i „team building”;
    • sprawna komunikacja, współpraca z zespołami produkcyjnymi i działem kreacji;
    • kontrola budżetów i nadzór rentowności projektów;
    • tworzenie prezentacji, kosztorysów, harmonogramów, podsumowań projektów;
    • współtworzenie komunikacji social mediowej;
    • dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów;
    • nawiązywanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z klientami.

    Nasze oczekiwania

    • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte w agencji reklamowej;
    • swobodne posługiwanie się programami pakietu Microsoft Office, Figma, Basecamp;
    • umiejętność planowania i koordynacji kampanii zintegrowanych (ATL/BTL/Digital/Mix);
    • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej i osobista efektywność;
    • zainteresowanie trendami w zakresie markertingu i reklamy;
    • realne zaangażowanie, poszukiwanie rozwiązań, chęć nieustannego rozwoju;
    • warunki do pracy w trybie home office;
    • komunikatywny angielski w mowie i piśmie.

    Mile widziane

    • pozytywne nastawienie i bycie „open-minded”;
    • zaangażowanie, dbałość o szczegóły, proaktywne podejście oraz umiejętność ustalania priorytetów w zmieniającym się środowisku.

    Oferujemy:

    • realny wpływ na kształt produktów dla klientów;
    • stabilne zatrudnienie i współpraca oparta na feedbacku, pozwalająca na harmonijny rozwój i poszerzanie zakresu kompetencji;
    • zróżnicowane projekty poszerzające doświadczenie i umiejętności;
    • pracę na platformie Basecamp;
    • dynamiczny rozwój zawodowy;
    • świetną atmosferę i zgrany zespół profesjonalistów;
    • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności.