• Wszystkie ofertyRzeszówMarketingSocial mediaContent creator
    Content creator
    new
    Marketing
    Agata Koman

    Agata Koman

    Rzeszów
    1 305 - 1 827 USDNetto miesięcznie - B2B
    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna
    Agata Koman

    Agata Koman

    Agencja marketingowa dla biznesu. Od szkoleń i strategii, przez tworzenie materiałów reklamowych, po efektywne kampanie reklamowe.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    social media

    Video

    copywriting

    reels

    Content Marketing

    Mile widziane

    AI

    Canva

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Dołącz do zespołu AGATY KOMAN i Jej KLUBU LOKALNYCH FIRM!

    Poszukiwany kreatywny i doświadczony content creator do prowadzenia kont społecznościowych dla Klubu Lokalnych Firm oraz marki Agaty Koman.

    Zakres obowiązków:

    Tworzenie i zarządzanie treściami w social mediach

    - Prowadzenie kont firmowych na platformach społecznościowych (Instagram, Facebook, TikTok, YouTube),

    - Tworzenie kreatywnych i angażujących postów, grafik oraz treści wideo (tutaj w wersji podstawowej),

    - Planowanie i publikacja contentu,

    Video (reels, shorts, stories, live)

    - Tworzenie koncepcji oraz scenariuszy,

    - Montaż filmów z uwzględnieniem obecnych trendów i zachowaniem spójności wizualnej oraz wizerunku marki (w wersji podstawowej, do zaawansowanych mamy video editora),

    Interakcje z odbiorcami

    - Monitorowanie zaangażowania społeczności, reagowanie na pytania, uwagi oraz interakcje użytkowników,

    Analiza i optymalizacja

    Monitorowanie wyników publikowanych treści (zaangażowanie, zasięgi, konwersje)

    - Proponowanie zmian oraz optymalizacji treści w oparciu o statystyki i wyniki działań

    Wymagania:

    • Min. 2-letnie doświadczenie w tworzeniu contentu i prowadzeniu social media, poparte przykładami,
    • Umiejętność podstawowego montażu wideo oraz przygotowywania podstawowych grafik
    • Umiejętność pisania angażujących, kreatywnych i bezbłędnych tekstów na potrzeby social mediów (posty, opisy do rolek, krótkie formy pisemne),
    • Swoboda przed kamerą i gotowość do pokazywania twarzy na kontach Klubu Lokalnych Firm,
    • Samodzielność, kreatywność, inicjatywa
    • Umiejętność biegłego poruszania się po narzędziach AI do tworzenia contentu,
    • Znajomość zasad tworzenia treści sprzedażowych, angażujących (nagłówki, hooki, CTA).

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy bezpośrednio ze mną i moim zespołem - razem robimy naprawdę odlotowe rzeczy, a najlepsze dopiero w planach 🙂
    • Elastyczny czas pracy i wykonywanie zadań w 100% zdalnie
    • Wyjazdy integracyjne
    • Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i zaangażowania (porozmawiajmy)

    Jeśli po przeczytaniu myślisz "TO PRACA DLA MNIE" wypełnij ankietę do 26 września.

    Wybrane osoby zaproszę do kolejnego etapu, w którym poproszę o wykonanie zadania rekrutacyjnego.

    1 305 - 1 827 USD

    B2B