Oferty
Event Manager
Marketing

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UZ, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

kreatywność

organizacja pracy

język angielski

Mile widziane

technologia

design

Startupy

Opis stanowiska

Agencja Pantałyk poszukuje…

Event Managera do obsługi Google i Google for Startups.

Mieścimy się na praskim Placu Konesera, w pięknych przestrzeniach niczym z Silicon Valley.

Zakres zadań poszukiwanego/poszukiwanej:

  • Samodzielne prowadzenie projektów produkcyjnych i eventowych, głównie w języku angielskim.
  • Praca w małym zespole w bezpośrednim kontakcie z klientem.
  • Tworzenie, prezentowanie i kosztorysowanie ofert eventowych.
  • Odpowiedzialność za budżet i pracę z podwykonawcami.
  • Koordynacja prac graficznych i brandingowych.

Kogo szukamy, czego oczekujemy:

  • Języka angielskiego na poziomie C1.
  • Osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku.
  • Zainteresowania technologią, a w szczególności startupami.
  • Znajomości trendów, zainteresowania polskim designem (lubimy ładne rzeczy).
  • Otwartej głowy, zapału i poczucia humoru.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • W skrócie: wyobraźnia, kreatywność, zaangażowanie, j.angielski - tego szukamy, a reszty nauczymy! :)

Oferujemy:

  • Pracę dla Google i Google for Startups, czyli w międzynarodowym środowisku.
  • Ciekawe projekty i anglojęzyczne stanowiska :)
  • Jasne i uczciwe warunki wynagrodzenia.
  • Absolutny brak owocowych czwartków, casualowych frajdejów i innych młodych i dynamicznych zespołów :)
  • Zapewniamy lunche na stołówce zakładowej, kompot included :)

Jeżeli powyższy opis to Ty, albo czujesz, że My to miejsce dla Ciebie - wyślij CV za pomocą Rocket Jobs (z chęcią obejrzymy też Twoje portfolio). Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnym. CV zbieramy do 30.07.2024.