• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażMenedżer ds. partnerstw turystycznych (​​Partnership Manager)
    Menedżer ds. partnerstw turystycznych (​​Partnership Manager)
    Sprzedaż
    AirCashBack Poland

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    B2B
    relacje biznesowe
    branża turystyczna
    raportowanie
    współpraca międzynarodowa
    negocjacje
    budowanie strategii
    Angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    AirCashBack Poland Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dochodzeniu odszkodowań za opóźnione, odwołane i przyspieszone loty. Działamy na rynku od 2013 roku i pomogliśmy tysiącom klientów w uzyskaniu wysokich odszkodowań. W naszej pracy skupiamy się na wyręczeniu poszkodowanych, biorąc na siebie całą papierkową robotę związaną z procesem likwidacji szkody.

    Obowiązki:

    • Nawiązywanie i utrzymywanie strategicznych partnerstw z firmami turystycznymi, biurami podróży i innymi podmiotami związanymi z branżą turystyczną i lotniczą.
    • Negocjowanie warunków współpracy i umów partnerskich.
    • Opracowywanie i wdrażanie strategii partnerstw turystycznych.
    • Współpraca z działem sprzedaży i marketingu w celu maksymalizacji korzyści z nawiązanych partnerstw.
    • Monitorowanie i analiza rynku turystycznego oraz działań konkurencji.
    • Raportowanie wyników działań partnerskich do bezpośredniego przełożonego i zarządu firmy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu partnerstwami lub sprzedaży w branży turystycznej.
    • Doświadczenie w budowaniu relacji biznesowych z partnerami turystycznymi.
    • Silne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
    • Umiejętność budowania i utrzymywania długoterminowych relacji biznesowych.
    • Znajomość rynku turystycznego oraz trendów w branży.
    • Zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.
    • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Google Workspace oraz MS Office.
    • Dyspozycyjność do pracy w trybie hybrydowym (biuro we Wrocławiu i praca zdalna).
    • Język angielski na poziomie min. B2, znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego, lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem.
    • Mile widziane doświadczenie w budowaniu partnerstw na rynkach międzynarodowych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Praca hybrydowa (3 dni widzimy się w naszym biurze we Wrocławiu, 2 dni pracy z domu).
    • Szkolenia i wsparcie merytoryczne.
    • Przyjazną atmosferę pracy w zróżnicowanym zespole.

    Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj online. Czekamy na Ciebie!