Oferty
Trader Praktykant
Inne

Gliwice
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

analiza

samodzielność

elastyczność

Mile widziane

kreatywność

komunikatywność

język angielski

Opis stanowiska

Friendly offer

Akademia Daytradingu to biuro proptradingowe – obracamy własnym kapitałem na wszystkich większych giełdach akcji Europy i obu Ameryk. Szukamy praktykantów, których wyszkolimy od podstaw i zatrudnimy na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jeśli chcesz związać swoją przyszłość z inwestowaniem na giełdzie to nie ma lepszego miejsca niż Akademia Daytradingu.

Twój zakres obowiązków:

- Analiza kursów wybranych aktywów

- Budowa własnej strategii handlowej w oparciu o szkolenia Akademii

- Dokonywanie transakcji na realnym kapitale w celu realizacji zysku

Nasze oczekiwania:

- Dyspozycyjność w godzinach sesyjnych giełd europejskich (9:00-17:30) Pon-Pią

- Otwarty umysł i łatwość przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy:

- Kapitał w dużych ilościach

- Niezawodną platformę transakcyjną z bezpośrednim dostępem do kilkudziesięciu giełd (akcje, forex, kontrakty i krypto),

- Nie przyjmujemy żadnych depozytów ani zabezpieczeń od praktykantów

- Pokrywamy koszty handlu na giełdzie (opłaty transakcyjne, koszty stanowiska, dane itd.)

- Jesteśmy tak pewni jakości naszych szkoleń, że pokrywamy również straty praktykantów jeśli się zdarzą

- Możliwość rozwoju przez całe życie lub dłużej

Co jeszcze musisz wiedzieć:

- Nie musisz wiele wiedzieć o giełdach ani mieć wykształcenia czy doświadczenia. Szkolimy od podstaw.

- Jesteśmy daytraderami – wszystko co kupiliśmy sprzedajemy tego samego dnia i śpimy spokojnie

- Brzydzimy się kontraktami CFD – to zwykłe złodziejstwo. Dwumetrowym kijem nie tykamy.

- Zarabiamy tylko jak Ty zarobisz. Od kontraktów CFD bardziej nie cierpimy tylko ukrytych kosztów i niejasnych warunków.

- Uczymy handlu na prawdziwym kapitale bo dema uczą tylko jak grać na demach.

- Działamy bez przerwy od 2005 roku, jesteśmy jednym z najstarszych biur proptradingowych na świecie i najstarszym w Polsce.