Oferty
Specjalista ds. kontrolingu
Finanse

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

Microsoft Office Excel

język angielski

Mile widziane

Dynamics 365

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Akademia Leona Koźmińskiego prowadzi rekrutację na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • opracowywanie i przygotowywanie budżetu Uczelni we współpracy z dyrektorami i kierownikami jednostek organizacyjnych Uczelni,
  • monitorowanie wykonania budżetów, analizy i wyjaśnianie odchyleń,
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby Uczelni,
  • kontrola oraz analiza kosztów i przychodów Uczelni,
  • kalkulacja kosztów wytworzenia usług i marż,
  • opracowywanie analiz dotyczących rentowności poszczególnych kierunków studiów,
  • zarządzanie cash flow,
  • wykonywanie kalkulacji na potrzeby działu księgowości: wyliczenie rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
  • bezpośrednia współpraca z dyrektorem finansowym.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne lub finansowe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
  • doświadczenie w pracy przy analizie dużej ilości danych
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, biegłość w tworzeniu zestawień w zakresie powierzonych obowiązków,
  • znajomość zasad rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i sumienność,
  • umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku – witamy w świecie VUCA :)
  • mile widziana znajomość systemu Dynamics 365.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w ramach pełnego etatu,
  • pracę w Uczelni uznanej i rozpoznawanej na rynku edukacyjnym w Polsce i zagranicą,
  • możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych organizowanych przez uczelnie partnerskie,
  • możliwość podjęcia studiów w ALK na preferencyjnych warunkach finansowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach, w tym w kursach językowych,
  • bezpłatny pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • benefity w ramach świadczeń socjalnych,
  • praca w dogodnej lokalizacji i w nowoczesnym budynku.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie CV do dnia 26.07.2024 r. za pomocą formularza aplikacyjnego dostępnego pod przyciskiem "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Akademię Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa, Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez czas trwania rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.