• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingManager ds. finansów
    Manager ds. finansów
    Nowa
    Finanse
    Sharebee

    Warszawa
    2 028 - 2 535 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    analiza finansowa

    kontroling

    procesy

    Mile widziane

    fundusze unijne

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy Sharebee, czyli pszczoły, które się dzielą 😊 Stworzyliśmy pierwszą w Polsce platformę SaaS do Social Selling/Employee Advocacy. Szybko rośniemy, pracujemy dla najlepszych marek w Polsce i za granicą m.in. Allegro, Samsung, Mastercard, Orange, Ford, Philip Morris, i wiele innych.

    Szybki wzrost to również wyzwanie efektywnego zarządzania finansami, administracją oraz zasobami ludzkimi. Szukamy osoby, który pomoże nam uporządkować procesy, zadba o bieżące potrzeby operacyjne oraz wprowadzi systemowe rozwiązania wspierające tempo rozwoju Sharebee.

    Szukamy uczciwej, poukładanej, ambitnej i zaangażowanej osoby, która oprócz bieżącego zarzadzania kwestiami finansowymi wdroży procesy controlingowe, templejty dokumentów, zacznie budować przejrzysty układ danych finansowych, które da się zamieniać w informację zarządczą. Będziesz pracował/a w dwuosobowym zespole, który raportuje bezpośrednio do CEO Sharebee.

    Czym będziesz się zajmował/a:

    Zadania systemowe:

    • Zdefiniowanie centrów kosztowych i procesów controlingowych
    • Stworzenie systemu umożliwiającego bieżące analizowanie najważniejszych wskaźników SaaS: CAC, CLTV, MRR, ARPU, Churn rate
    • Zautomatyzowanie procesu fakturowania
    • Stworzenie procesu dla wyceny i analizy zyskowności projektów specjalnych
    • Wsparcie zarządu w procesach inwestorskich
    • Zdefiniowanie procesu rozliczania systemu bonusowego pracowników Sharebee
    • Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy z programów europejskich.

    Bieżące zadania (ok 60% czasu)

    • Sporządzaniem umów i wystawianiem faktur
    • Współpracą z biurem księgowo-podatkowym
    • Koordynacją obiegu dokumentów, wprowadzaniem do systemów oraz ich archiwizacja
    • Sporządzeniem i kompletowaniem dokumentacji dla księgowości i kadr
    • Zarządzanie budżetem wynagrodzeń
    • Przygotowywanie i wprowadzanie przelewów
    • Zarządzanie, organizacją biura oraz przepływem informacji,
    • Przygotowywaniem raportów na potrzeby Zarządu

    Jakich umiejętności szukamy?

    • Masz min. 3 lat doświadczenia i samodzielności na podobnym stanowisku
    • Jesteś ninją excela, tabel przestawnych a makra i formuły mówią do Ciebie szefie
    • Rozumiesz jak ustawić system przychodowo-kosztowy tak by morze danych zamieniać na informację, na podstawie których można podejmować trafne decyzje
    • Masz doświadczenie w przygotowywaniu umów
    • Masz praktyczną znajomość programu Power Point
    • Jesteś systematyczna/y, bardzo skrupulatna/y, dobrze zorganizowana/y. Potrafisz to przenieść na procesy firmowe, tak by panować nad grupą kreatywnych ludzi, dla których kwestie finansowe bywają abstrakcją.
    • Jesteś komunikatywna/y, otwarta/y na wprowadzanie zmian, masz systemowe spojrzenie na firmę
    • Masz zacięcie IT, znajomość systemów finansowych księgowych i analitycznych mile widziana
    • Doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy europejskich będzie atutem

    Co oferujemy:

    • Wynagrodzenie podstawowe: 8 000 -10 000 netto na B2B
    • Dobry pakiet medyczny w Lux Med.
    • Mega szansę na rozwój. Raportujesz bezpośrednio do CEO a my rośniemy w turbo tempie.
    • Korporacyjne nonsensy? Nie u nas :-)
    • Duży zakres odpowiedzialności swobody w realizowaniu swoich zadań
    • Fajne biuro w co-worku na warszawskiej Pradze (Centrum Kreatywności Targowa)
    • Szacunek, wsparcie i pomoc zespołu we wszelkich kwestiach.
    • Możliwość pracy w trybie hybrydowym – rozliczamy się z efektów, a nie przychodzenia do biura
    2 028 - 2 535 USD

    B2B