Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. Trade Marketingu
new
Marketing
Altom

Altom
Gniezno
3 300 - 4 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
marketing
ms office
Komunikatywność
kreatywność
trendy sprzedażowe
Opis stanowiska

ALTOM sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gnieźnie

Nasza firma to innowacyjne rodzinne przedsiębiorstwo działające w branży AGD nieelektrycznego. Na bieżąco badamy wymagania i potrzeby rynku, proponujemy praktyczne i nowatorskie rozwiązania, potrafimy być obiektywni i nie boimy się zmian. Inwestujemy przede wszystkim w ludzi – bezustannie podnosimy kwalifikacje pracowników, rozwijamy ich kreatywność i pokazujemy, w jaki sposób podejmować odpowiedzialne decyzje i osiągać zamierzone cele. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Trade Marketingu (marketing handlowy, wsparcie sprzedaży)

Miejsce pracy: Gniezno

Obszary do współpracy/zakres obowiązków:

  • wsparcie procesów i działań marketingowych, mających na celu bezpośrednie wsparcie działu sprzedaży,
  • praca z kalendarzem promocji i akcji promocyjnych – koordynacja terminów, agregacja działań,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Marketingu i Kierownikiem Trademarketingu
  • w ramach ustalonych zadań wynikających z kalendarza działań sprzedażowych,
  • zadania operacyjne w ramach realizacji strategii sprzedaży i promocji marek własnych,
  • koordynacja operacyjna wykonawstwa, terminowości i dystrybucji materiałów promocyjnych dla kanałów sprzedażowych,
  • śledzenie trendów marketingowych i sprzedażowych – formułowanie wniosków
  • i propozycji działań,
  • propozycje działań handlowych i promocyjnych na bazie analiz sprzedaży dla poszczególnych kanałów,
  • podstawowa orientacja w rynku pod kątem potrzeb klientów i działań konkurencji,
  • monitoring rynku pod kątem handlowym i promocyjnym – sugestie akcji pro sprzedażowych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: marketing, sprzedaż, reklama, ekonomia
  • biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności programów MS Power Point i MS Excel,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • kreatywność, energia i koncentracja na rozwiązaniach,
  • samodzielność, doskonała organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz grupach roboczych,
  • podstawowa znajomość dzisiejszych trendów sprzedażowych i marketingowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Zapewniamy:

  • wynagrodzenie stałe z dodatkiem premiowym;
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych;
  • reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • samodzielne organizowanie swojego dnia pracy;
  • szansę na szkolenia i podnoszenie kwalifikacji.
  • szereg benefitów tj. karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Poprosimy o dodanie klauzuli:
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy przez: Altom Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gnieźnie, jako ich administratora, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”
  • Jeżeli jesteś zainteresowany(a), aby Twoja oferta była brana pod uwagę w innych rekrutacjach przez nas prowadzonych, prosimy o złożenie dodatkowego oświadczenia następującej treści:
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy na potrzeby innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Altom Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Gnieźnie”

3 300 - 4 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP