• Wszystkie ofertyCzęstochowaMarketingSocial mediaMłodszy specjalista ds. Social Media
    Młodszy specjalista ds. Social Media
    Marketing
    amiplay sp. z o.o.

    Częstochowa
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    pomysłowość
    copywriting
    Canva
    socialmedia
    odpowiedzialność

    Mile widziane

    excel
    SAP
    photoshop

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    PRACA STACJONARNA - CZĘSTOCHOWA

    Firma: amiplay

    Lokalizacja: Częstochowa, Polska

    Typ zatrudnienia: Pełny etat, praca stacjonarna

    O nas:

    amiplay to miejsce, gdzie pasja do zwierzaków spotyka się z innowacyjnymi pomysłami. Tworzymy wysokiej jakości akcesoria dla zwierząt domowych, które kochają zarówno pupile, jak i ich właściciele. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która zdobywa coraz większą popularność na rynku. Teraz szukamy kreatywnej i zaangażowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Młodszy Specjalista ds. Social Media.

    Co będziesz robić:

    • Tworzyć, planować i publikować angażujące treści na naszych profilach (Facebook, Instagram, TikTok, Twitter, LinkedIn).
    • Analizować i monitorować wyniki naszych kampanii w social mediach, żeby wiedzieć, co działa.
    • Budować i angażować naszą społeczność online.
    • Współpracować z naszym zespołem marketingu, żeby realizować nasze wspólne cele.
    • Śledzić trendy i nowości w social mediach oraz wprowadzać je w życie.
    • Organizować konkursy, akcje promocyjne i współpracować z influencerami.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • Doświadczenia w prowadzeniu profili w social mediach.
    • Kreatywności i umiejętności tworzenia angażujących treści.
    • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego (pisemnie i ustnie).
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
    • Umiejętności pracy w zespole i dobrej organizacji pracy.
    • Zainteresowania tematyką zwierząt domowych – to będzie wielki plus!
    • Śledzenia trendów w social mediach i umiejętności ich wykorzystania.
    • Znajomości i umiejętności obsługi narzędzi takich jak Canva i CapCut.
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość Adobe Photoshop i Illustrator.
    • Plusem będzie chęć poznania narzędzi do analizy i monitorowania social mediów (np. Google Analytics, Facebook Insights).

    Co oferujemy:

    • Pracę w fajnym, dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia.
    • Wsparcie działu marketingu.
    • Solidną bazę materiałów foto/video.
    • Wynagrodzenie, adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności.
    • Możliwość pracy zdalnej lub praca hybrydowa.
    • Rabaty na nasze produkty dla Twoich pupili.
    • Czworonoga możesz zabierać do pracy ze sobą

    Jeśli jesteś osobą pełną pomysłów, pasji i chcesz rozwijać się w obszarze social media, czekamy właśnie na Ciebie!

    Jak aplikować:

    Wyślij swoje CV, list motywacyjny i portfolio na adres: monika.mucha@amiplay.eu z tytułem "Młodszy Specjalista ds. Social Media – [Twoje imię i nazwisko]".

    Na Twoją aplikację czekamy do 31.07.2024 r.

    Dołącz do amiplay i pomóż nam tworzyć lepsze jutro dla naszych zwierzęcych przyjaciół!