• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławHROfficeOffice Junior Specialist
    Office Junior Specialist
    HR
    AmRest

    AmRest

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    AmRest

    AmRest

    Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    znajomość MS Office
    komunikacja
    Angielski

    Opis stanowiska

    Twoje wyzwania:

    • Zapewnienie codziennej gotowości biura do sprawnego działania,
    • Wsparcie Office Managera poprzez koordynację wszystkich usług biurowych,
    • Obsługa wewnętrznych i zewnętrznych gości biura w oparciu o standard i procedurę bezpieczeństwa,
    • Dbanie o prawidłowy przepływ dokumentów w firmie,
    • Przyjmowaniem, obsługiwanie i nadawanie wszystkich przesyłek pocztowych i kurierskich z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i przechowywania danych,
    • Monitorowanie stanu technicznego biura – zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości do odpowiednich firm,
    • W razie potrzeby wsparcie pracowników w prostych obowiązkach biurowych (drukowaniu, skanowaniu i kopiowaniu itp.).

    Twoje doświadczenie i umiejętności:

    • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

    Oferujemy:

    • Rozwój zawodowy w globalnej organizacji, która została uznana za nr 1 na liście 2022 World's Best Employers wśród firm restauracyjnych (The Forbes & Statista),
    • Międzynarodowe środowisko pracy oraz współpracę w zgranym zespole,
    • Ambitne i samodzielne zadania budujące cenne doświadczenie zawodowe,
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w globalnej organizacji,
    • Premia roczna zależna od Twoich kompetencji oraz wyników pracy,
    • Pakiet benefitów (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, 25% zniżki do naszych restauracji i kawiarni i inne).