• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskHROfficeOffice Assistant
    Office Assistant
    HR
    Parleto

    Parleto

    Gdańsk
    1 165 - 2 072 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski

    Opis stanowiska

    Podejmij wyzwanie i spraw, by praca w naszej firmie była prostsza i sprawniejsza. Jeśli chętnie uczysz się nowych rzeczy i lubisz kontakt z ludźmi, dołącz do naszego zespołu jako Office Assistant!

    Zakres Twoich działań:

    • Komunikacja z kontrahentami— głównie e-mail
    • Weryfikacja i kompletowanie dokumentacji od / dla kontrahentów
    • Dbanie o sprawy formalne firmy, np. nadzorowanie dokumentacji współpracy z pracownikami, obsługa benefitów pozapłacowych
    • Wsparcie codziennych czynności organizacyjnych biura
    • Współtworzenie procesów usprawniających pracę zespołu

    Poszukiwane cechy i umiejętności

    • Podchodzisz do ludzi z uśmiechem i otwartością
    • Inni postrzegają Cię jako osobę konkretną i asertywną
    • Rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki i dążysz do jak najlepszego efektu
    • Jesteś osobą zorganizowaną i podchodzisz do zadań metodycznie
    • Potrafisz redagować pisemną komunikację formalną
    • Znasz język angielski w stopniu min. komunikatywnym

    Spodziewaj się:

    • Wsparcia we wdrożeniu i dalszym rozwoju
    • Ciekawych wyzwań, wymagających wnikliwości i główkowania
    • Satysfakcji ze swojej pracy oraz wpływu na rozwój firmy i zespołu
    • Szczerej i swobodnej komunikacji w zespole
    • Zespołu zdolnych i pomocnych osób, dla których IT to pasja
    • Skupienia na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań — nie szybkości i deadline’ach
    • Pracy w firmie o strukturze opartej na partnerstwie i współpracy
    • Stabilnej pracy w oparciu o wybraną formę umowy (po okresie próbnym)

    Czekamy na Twoją aplikację – za pośrednictwem naszego systemu! Ułatwi to znacząco komunikację i przyspieszy analizę Twojej kandydatury.

    1 165 - 2 072 USD

    Dowolna