• Wszystkie ofertyStrzelinInżynieriaProjektowanieSenior Architect Sushi Shop
    Senior Architect Sushi Shop
    new
    Inżynieria
    AmRest

    AmRest

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    AmRest

    AmRest

    Zatrudniamy ponad 45 000 osób w 21 krajach na całym świecie. Jesteśmy globalną firmą, która kieruje się wspólnym celem i mocnym przekonaniem, że doskonałość naszych usług jest sposobem na zdobycie ludzkich serc. Działając od 1993 roku, jesteśmy obecnie jednym z największych operatorów restauracyjnych w Europie i ważnym graczem w sektorze gastronomicznym w Chinach. Od sushi po hamburgery, od tradycyjnych restauracji po marki wirtualne, naszym celem jest oferowanie naszym klientom na całym świecie wyjątkowej obsługi i nieodpartego smaku naszych produktów w przystępnych cenach.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    SketchUp

    francuski

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    Twoje wyzwania:

    • Projektowanie wnętrz oraz zarządzanie projektami restauracji Sushi Shop zgodnie ze standardami marki, współpraca z zewnętrznymi pracowniami projektowymi,
    • Tworzenie standardów marki Sushi Shop,
    • Monitorowanie i wspieranie procesu wdrażania projektu wraz z działami partnerskimi,
    • Nadzorowanie wykonania dokumentacji projektowej i zarządzanie procesami projektowymi w ramach strategii marki,
    • Zarządzanie tworzeniem materiałów szkoleniowych dla innych działów i prowadzeniem niezbędnych szkoleń wewnętrznych.

    Twoje doświadczenie i umiejętności:

    • Ukończone studia wyższe na kierunku Architektura,
    • Minimum 4 lata doświadczenia w zawodzie architekta w środowisku międzynarodowym (samodzielne zarządzanie projektem i zespołem projektowym),
    • Umiejętność zarządzania projektami,
    • Samodzielność i kreatywność,
    • Znajomość podstawowych przepisów prawa budowlanego i zagadnień formalnoprawnych,
    • Bardzo dobra znajomość programów AutoCAD, SketchUp, Photoshop,
    • Język francuski na poziomie min. B2,
    • Język angielski na poziomie min. B2,
    • Uprawnienia projektowe mile widziane,
    • Znajomość standardów i norm francuskiego prawa budowlanego oraz doświadczenie i wiedza w zakresie projektowania wnętrz, projektowania obiektów gastronomicznych lub lokali sieciowych będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Premia roczna - do 20% rocznych zarobków brutto,
    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w globalnej organizacji,
    • Praca w systemie hybrydowym (Wrocław) lub zdalnym,
    • Spersonalizowany pakiet benefitów: zniżki do naszych kawiarni i restauracji, prywatna opieka medyczna, karta Multisport i wiele innych,
    • Rozwój zawodowy i osobisty napędzany wyzwaniami i kulturą dzielenia się wiedzą,
    • Przyjazna i otwarta atmosfera, w której można wyrażać swoje opinie i dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

    📍 Wrocław