• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingMłodszy Specjalista/ Młodsza Specjalistka ds. Controllingu i Outsourcingu
    Młodszy Specjalista/ Młodsza Specjalistka ds. Controllingu i Outsourcingu
    Finanse
    Antal

    Antal

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kontroling finansowy
    czytanie dokumentów
    analityczne myślenie
    Microsoft Office
    samodzielność
    odpowiedzialność
    Angielski

    Mile widziane

    umowy outsourcingowe

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Jesteśmy Antal Polska. Nieustannie ulepszamy proces rekrutacji, by zapewnić naszym Klientom rozwiązanie odpowiadające ich potrzebom, przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi. Prowadzimy rekrutacje, począwszy od poziomu początkowego (entry level), przez stanowiska specjalistyczne i menedżerskie, aż po role średniej i wyższej kadry zarządzającej — głównie stanowiska white collars. Aktualnie poszukujemy:

    Specjalista/Specjalistka ds. Controllingu i Outsourcingu (Controlling & Outsourcing Specialist)

    Biuro: Warszawa, ul. Puławska 2

    Umowa: UoP lub B2B (na zastępstwo)

    Model pracy: hybrydowy (2 dni pracy zdalnej)

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • Kontrola poprawności i kompletności rozliczenia usługi outsourcingu ( formularze zgłoszeń/przedłużeń/zmian stawek, fakturowanie/noty księgowe za benefity, zgodność FV kontraktorów z raportami realizacji),
    • Zarządzanie obiegiem dokumentacji outsourcingowej (umowy kontraktorów, umowy klientów, umowy na usługi dodatkowe),
    • Obsługa wewnętrznego systemu sprzedażowego (zgłoszenia invoice request, potwierdzenia, umowy z klientami),
    • Zarządzanie systemami raportowania klientów w zakresie obsługi kontraktorów,
    • Nadzór i raportowanie kosztów bezpośrednich wszystkich usług( raporty miesięczne, sprawdzanie rezerw kosztowych),
    • Wsparcie w ramach raportowania zarządczego outsourcingu, płatności kontraktorów oraz kontroli MPK kosztów bezpośrednich,
    • Aktywna komunikacja z klientem zewnętrznym i wewnętrznym (współpraca z różnymi działami w zakresie outsourcingu).

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe ekonomiczne / administracyjne lub pokrewne,
    • Wiedza w zakresie kontrolingu finansowego na poziomie podstawowym z nastawieniem na poszerzanie tych umiejętności,
    • Umiejętność czytania dokumentów prawnych m.in. umów, ustaw, innych przepisów prawnych,
    • Umiejętność procesowego i analitycznego spojrzenia na realizację zadań,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel- poziom zaawansowany),
    • Samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność, terminowość,
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole,
    • Umiejętność elastycznego dostosowania się do dynamicznego tempa pracy, ale również powtarzalności wykonywanych zadań,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    •  mile widziane doświadczenie w pracy z umowami outsourcingowymi.

    Oferujemy:

    • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku
    • Przyjazną atmosferę i biuro w bardzo dobrej lokalizacji (przy pl. Unii Lubelskiej)
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    • Benefity: prywatna opieka medyczna Luxmed, karta MyBenefit, karta Multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego i wiele innych
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
    • Do wyboru forma umowy
    • Dzień wolny z okazji urodzin
    • Elastyczny czas pracy
    • Hybrydowy model pracy (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie w tygodniu)