Oferty
Project Manager
PM

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

CRM

praca w zespole

projekty wdrożeniowe

analityczne myślenie

komunikatywność

język angielski

Opis stanowiska

Friendly offer

W Antal zajmujemy się rekrutacją od ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata. Numer rejestru agencji zatrudnienia: 496.

Kim jest Antal?

Jesteśmy ludźmi, którzy od 1996 roku dokładają wszelkich starań, aby zmienić życie zawodowe naszych kandydatów na lepsze łącząc ich z najlepszymi ofertami pracy, odpowiadającymi ich zainteresowaniom. Prawie 30 lat stałego doskonalenia, obecność w 4 krajach oraz prowadzenie projektów dla najlepszych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw pozwala nam pozycjonować się jako lider rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR.

Innowacyjne działanie to jedna z wartości, którymi się kierujemy, a jej efektem są rozwiązania takie jak m.in. ReX - nowoczesna platforma crowdstaffingowa. Innymi obszarami w których działamy są Labor Market Research, Employer Branding oraz Business Consulting dzięki którym nie tylko szukamy nowych rozwiązań, ale także kreujemy trendy w branży HR.

Nasze dywizje tworzą najlepsi eksperci w obszarze rekrutacji oraz doradztwa HR. Czerpiemy z synergii i zaufania jakim obdarzają nas nasi kandydaci oraz klienci, dzięki czemu kompleksowo ich obsługujemy. Aktualnie poszukujemy:

Poziom:  Mid lub Senior

Lokalizacja: Warszawa

Forma umowy: B2B

Wynagrodzenie 16 000 - 20 000 PLN netto

Model pracy: hybrydowy (2 dni zdalnie)

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • warunek konieczny: doświadczenie w projektach wdrożeniowych typu CRM
  • doświadczenie w projektach wdrożeniowych dla działów sprzedaży
  • min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami poparte certyfikatami (w tym min. 3 projekty poprowadzone w całości)
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do analizy i rozwiązywania problemów oraz podejmowania decyzji w oparciu o dane
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Główne zadania na stanowisku:

  • prowadzenie projektów (planowanie, zarządzanie komunikacją, ryzykiem, współpraca z interesariuszami, rozwiązywanie problemów);
  • tworzenie i zarządzanie statusami projektów oraz raportowanie do zarządu;
  • zarządzanie komunikacją między zespołami;

Co możemy Ci zaoferować?

  • Ciekawą i stabilną pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę i biuro w bardzo dobrej lokalizacji (przy pl. Unii Lubelskiej)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Benefity: prywatna opieka medyczna Luxmed, karta MyBenefit, karta Multisport, dofinansowanie do nauki języka angielskiego i wiele innych
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • Dzień wolny z okazji urodzin
  • Elastyczny czas pracy
  • Hybrydowy model pracy (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie w tygodniu)

Jak wygląda rekrutacja?

  1. Składasz aplikację.
  2. Skontaktuje się z Tobą Marta z Działu HR, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną.
  3. Następnie zaprosimy Cię na rozmowę z kluczowymi Dyrektorami oraz CEO
  4. Gdy obie strony będą zadowolone z przebiegu rozmów, nie zostanie nic innego, niż umówić się na termin rozpoczęcia współpracy! :)

Chcesz zapytać o więcej szczegółów?

Napisz do Marty z HR przez LinkedIna :)

Marta: https://www.linkedin.com/in/marta-kozie%C5%82-0ab132153/