• Wszystkie ofertyWarszawaHRRecruitmentRecruiter/Consultant IT
    Recruiter/Consultant IT
    HR
    Antal

    Antal

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    HR
    headhunting
    Rekrutacje
    Angielski
    obsługa klienta b2b
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    NR REF: /94/04/2019/MK

    KONSULTANT PROWADZĄCY: MARTA KOZIEŁ

    Gdańsk (pomorskie), Wrocław (dolnośląskie), Warszawa (mazowieckie), Poznań (wielkopolskie), Kraków (małopolskie)

    W Antal zajmujemy się rekrutacją od ponad 20 lat. Dzięki działaniu w 10 wyspecjalizowanych dywizjach, świetnie orientujemy się w aktualnych trendach branżowych. Precyzyjnie określamy specyfikę stanowiska, klasyfikując kluczowe umiejętności i niezbędne kwalifikacje. Naszą misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata. Numer rejestru agencji zatrudnienia: 496.

    Poziom: Mid lub Senior

    Lokalizacje biur: Warszawa (Puławska 2)

    Forma umowy: UoP / B2B (do wyboru)

    Model pracy: hybrydowy (2 dni pracy zdalnej w tygodniu)

    Cześć!

    Jesteśmy Antal Polska. Nieustannie ulepszamy usługi rekrutacyjne by zapewnić naszym Klientom rozwiązanie odpowiadające ich potrzebom, przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi. Prowadzimy rekrutacje począwszy od poziomu początkowego (entry level), przez stanowiska specjalistyczne i menedżerskie, aż po role średniej i wyższej kadry zarządzającej - głównie stanowiska white collars.

    Najważniejsi są dla nas ludzie - w każdym pracowniku widzimy przede wszystkim człowieka z jego historią, talentami i marzeniami. Antal tworzą ludzie z krwi i kości, a więc zdarza się nam popełniać błędy, ale kilka rzeczy robimy naprawdę dobrze np.: pielęgnujemy relacje, jesteśmy blisko, rozmawiamy, dzielimy emocje, doradzamy i zmieniamy życie na lepsze (zwrówno naszych pracowników, jak i kandydatów).

    Twój zakres obowiązków:

    • Jesteś Headhunterką/Headhunterem – szukasz, identyfikujesz i kontaktujesz z dopasowanymi do Twojej rekrutacji kandydatami (z obszaru IT)
    • Przeprowadzasz rozmowy kwalifikacyjne w celu dokładnej oceny kandydatów w języku polskim i angielskim.
    • Rozwijasz biznes poprzez pozyskiwanie Klientów (projektów rekrutacyjnych) oraz negocjujesz warunki handlowe i stawki.
    • Dobrze rozumiesz firmy Klientów, ich branżę, działalność, kulturę pracy i środowisko.
    • Budujesz sieć kontaktów, wykorzystujesz ją do promowania stanowisk i pozyskiwania kandydatów.
    • Stajesz się ekspertem/ekspertką w swojej dziedzinie i otrzymujesz wysokie premie za placementy.

    Nasze wymagania:

    • Masz doświadczenie w rekrutacji - warunek konieczny
    • Masz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta B2B.
    • Dobrze poruszasz się w branży IT.
    • Lubisz ludźmi i potrafisz tworzyć długofalowe relacje.
    • Dobrze znasz język angielski (min. B2) - mamy wielu międzynarodowych Klientów i Kandydatów.
    • Chcesz dołączyć do jednej z najlepszych firm rekrutacyjnych w Polsce.
    • Masz aspiracje team leaderskie.

    To oferujemy:

    • Unikalne możliwości budowania marki osobistej w mediach i w branży (gwarancja rozbudowania sieci kontaktów).
    • Dostęp do ogromnej bazy Kandydatów, która pomoże Ci osiągać wyznaczone cele + wsparcie zespołu marketingu rekrutacyjnego.
    • Indywidualne ścieżki rozwoju, międzynarodowe projekty, nowoczesne narzędzia, najnowsze technologie.
    • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy i nie tylko!
    • Szeroki i bezpłatny pakiet szkoleń rozwojowych tj.: nowoczesne sposoby na pozyskiwanie Kandydatów, negocjacje, sprzedaż itp.
    • Dowolna forma umowy do wyboru (UoP, B2B).
    • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system bonusowy (wysokie prowizje).
    • Prywatną opiekę medyczną Luxmed (a w tym możliwość wykupienia pakietu stomatologicznego i rehabilitacyjnego na bardzo korzystnych warunkach).
    • Kartę Multisport.
    • Możliwość podnoszenia kompetencji językowych (zajęcia online z native’ami)
    • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w modelu hybrydowym.
    • Imprezy integracyjne, Pizza Meetings, sporty zespołowe, wspólna gra w planszówki i zespół z którym można konie kraść.

    Jak wygląda proces rekrutacyjny?

    1. Składasz aplikację
    1. Skontaktuje się z Tobą Marta z Działu HR, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną.
    1. Następnie zaprosimy Cię na rozmowę z Managerem Dywizji IT, Fabianem oraz z Team Leaderką
    1. Gdy obie strony będą zadowolone z przebiegu rozmów, nie zostanie nic innego, niż umówić się na termin rozpoczęcia współpracy! :)

    Chcesz zapytać o więcej szczegółów? Skontaktuj się z Martą przez LinkedIna :)

    Marta: https://www.linkedin.com/in/marta-kozie%C5%82-0ab132153/

    Czego jeszcze możesz się spodziewać dołączając do Antal?

    Jesteśmy jedną z pierwszych firm rekrutacyjnych, która wprowadziła macierzowy podział zespołów, dzięki czemu nasi konsultanci specjalizują się jednocześnie w sektorach i dyscyplinach. Ścisła specjalizacja sprawia, że są oni ekspertami dobrze znającymi wymagania i potrzeby swoich klientów, dostępność i oczekiwania kandydatów oraz aktualną sytuację w obszarze rynku pracy, którym się zajmują.

    W Antal masz możliwości rozwoju. Możesz piąć się w strukturze pionowej lub poziomej, zmieniając rolę, obszar pracy lub lokalizację. Twój rozwój uzależniony jest od Ciebie, Twojej skuteczności w rekrutacji, jakości pracy, postawy i gotowości do przyjęcia większej odpowiedzialności i wyzwań.