• Wszystkie ofertyKielceFinanseKontrolingKontroler finansowy
    Kontroler finansowy
    new
    Finanse
    Antal Sp. z o.o.

    Kielce
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski

    ekonomia

    analiza

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta lidera na rynku krajowym, nalężącego do międzynarodowej grupy kapitałowej poszukujemy kontrolera finansowego, który dołączy do kilkuosobowego zespołu kontrolingu. Kontroler będzie ściśle współpracował z DF oraz kierownikami pozostałych działów.

    Z uwagi na rozbudowę struktur, zapraszamy do rekrutacji kandydatów z poziomu specjalisty oraz experta.

    Twój zakres obowiązków:

    •  Organizacja / koordynacja oraz przygotowywanie raportów operacyjno-finansowych lokalnie oraz dla potrzeb Grupy

    •  Udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku finansowego, budżetowaniu oraz prognozowaniu

    •  Monitoring kosztów produkcyjnych, przychodów i analiza odchyleń od prognozy/budżetu

    •  Przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc

    •  Bieżąca współpraca z działem księgowości i działami operacyjnymi

    •  Udział w opracowywaniu wniosków inwestycyjnych

    Nasze wymagania:

    •  Wyższe wykształcenie ekonomiczne

    •  Min. 4 lata doświadczenia w dziale kontrolingu, mile widziane w firmie produkcyjnej

    •  Praktyczna, zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

    •  Znajomość narzędzi do optymalizacji procesów kontrolingowych

    •  Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

    •  Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia

    •  Samodzielność oraz dobra organizacja pracy

    •  Odpowiedzialność i terminowość

    Co oferujemy:

    •  Opiekę medyczną

    •  Ubezpieczenie grupowe

    •  Karta Multisport

    •  Szkolenia językowe