• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKontrolingFinancial Reporting Analyst
    Financial Reporting Analyst
    new
    Finanse
    GroupM

    GroupM

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    GroupM

    GroupM

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    rachunkowość
    analiza
    finanse
    praca w zespole
    ms excel
    Angielski
    systemy księgowe
    ekonomia

    Mile widziane

    audyty SOX

    Opis stanowiska

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • udział w procesie zamykania miesiąca i raportowania wyników do regionu EMEA
    • uzgadnianie wzajemnych należności, zobowiązań oraz rezerw z innymi podmiotami występującymi w Grupie i analizy przyczyn rozbieżności
    • sporządzanie i raportowanie załączników do bilansu oraz rachunku zysków i strat np. wiekowanie należności, zobowiązań i rezerw
    • dokumentowanie wykonanych procedur według zasad kontroli SOX
    • udział w procesie budżetowym – budżet roczny, aktualizacja prognoz
    • branie udziału w audytach SOX oraz innych wewnętrznych i zewnętrznych audytach
    • sporządzanie raportów i analiz ad hoc na potrzeby Zarządu i udziałowców

    Zaaplikuj, jeśli posiadasz:

    • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku lub w Big4
    • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, controlling, księgowość, zarządzanie)
    • znajomość podstaw rachunkowości
    • doświadczenie w obsłudze systemów księgowych (np: Symfonia) i klasy ERP
    • umiejętności tworzenia analiz, raportów i zestawień finansowych
    • zdolności analitycznych oraz umiejętności wyciągania logicznych wniosków
    • zaawansowaną znajomości programu MS Excel (praca z dużą liczbą danych, tabelami przestawnymi)
    • znajomość procedur i audytów SOX mile widziana
    • dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Pracę z doświadczonym zespołem specjalistów w zakresie finansów;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie;
    • Hybrydowy tryb pracy;
    • Nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser na warszawskiej Pradze, blisko metra;
    • Kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną;