Oferty
Talent Acquisition Specialist
HR

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

rekrutacja

HR

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Poszukujemy Rekrutera IT, który będzie odpowiedzialny za kompleksowy proces rekrutacyjny (end to end) na różne stanowiska IT, w tym analityków, inżynierów, specjalistów presales i inne. Idealny kandydat powinien znać technologie i oprogramowanie Microsoft, mieć doświadczenie w rekrutacji międzynarodowej oraz umiejętność prowadzenia rekrutacji masowych z naciskiem na jakość kandydatów. Poszukujemy osoby, która nie boi się zmian i dynamicznego tempa pracy na szybko zmieniającym się rynku.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie pełnego procesu rekrutacyjnego (end to end) na różne stanowiska IT.
  • Tworzenie i realizacja efektywnych strategii pozyskiwania kandydatów, z naciskiem na jakość.
  • Współpraca z menedżerami działów w celu zrozumienia ich potrzeb rekrutacyjnych i utrzymywanie z nimi stałego kontaktu.
  • Przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, ocena umiejętności technicznych i dopasowania do kultury organizacyjnej.
  • Budowanie i utrzymywanie bazy potencjalnych kandydatów.
  • Monitorowanie rynku pracy i konkurencji, aby na bieżąco dostosowywać strategie rekrutacyjne.

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w rekrutacji IT, w tym doświadczenie w rekrutacji międzynarodowej.
  • Znajomość technologii i oprogramowania Microsoft.
  • Doświadczenie w rekrutacji na stanowiska takie jak analitycy, inżynierowie, specjaliści presales.
  • Umiejętność prowadzenia rekrutacji masowych z zachowaniem wysokiej jakości kandydatów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2+; znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolność do efektywnego zarządzania wieloma rekrutacjami jednocześnie.
  • Zdolność do pracy w szybko zmieniającym się, dynamicznym środowisku.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji z menedżerami rekrutującymi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm partnerskich Microsoft w Europie.
  • Praca hybrydowa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy bez dress code’u.
  • Integracje zespołowe i firmowe oraz wyjazdy służbowe.
  • Welcome pack