• Oferty
  • Wszystkie ofertyOpoleInneManager BHP
    Manager BHP
    Inne
    Arche Consulting

    Manager BHP

    Opole
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    BHP

    sumienność

    elastyczność

    Mile widziane

    ERP

    Opis stanowiska

    O pracodawcy:

    Naszym Klientem jest producent przemysłowych wymienników ciepła wraz z instalacją elektryczną dla wentylatorów, grzałek elektrycznych i szaf elektrycznych ze sterownikami.

    Obowiązki:

    • rozwój i utrzymanie systemów BHP oraz nadzór nad wskaźnikami KPI,
    • opracowanie strategii i coaching dla poprawy wyników BHP w lokalnych operacjach,
    • edukacja i szkolenie pracowników, kształtowanie świadomości w zakresie BHP,
    • organizacja i nadzór nad audytami BHP, zarówno wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi,
    • tworzenie raportów dotyczących BHP, statystyk i incydentów,
    • udział w planowaniu modernizacji miejsca pracy i proponowanie rozwiązań poprawiających warunki BHP,
    • budowanie strategii zdrowia i bezpieczeństwa oraz opiniowanie instrukcji BHP dla stanowisk pracy.

    Wymagania:

    • kierunkowe wykształcenie wyższe ,
    • kilkuletnie doświadczenie w usługach BHP w firmach produkcyjnych,
    • znajomość przepisów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawa pracy,
    • swobodna komunikacja w j. angielskim,
    • nastawienie na proaktywne działanie i samodzielność w dążeniu do osiągnięcia rezultatów,
    • zarządzanie zmianą, decyzyjność oraz myślenie strategiczne,
    • znajomość systemu ERP (np. SAP).

    Nasz Klient oferuje:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o globalnym zasięgu,
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
    • możliwość udziału w dodatkowych szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji,
    • atrakcyjny pakiet dodatkowych benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe świadczenia.