• Wszystkie ofertyWarszawaSupportInżynier IT w Departamencie Zarządzania Informatyką
    Inżynier IT w Departamencie Zarządzania Informatyką
    new
    Support
    ARiMR

    ARiMR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    wykształcenie wyższe

    Informatyka

    Opis stanowiska

    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

    Młodszy inżynier IT/Inżynier IT/Starszy Inżynier IT w Departamencie Zarządzania Informatyką

    Stanowisko pracy ds. analiz i nadzoru

    Miejsce pracy: Warszawa

    nr ref.: ARiMR/DZI/108/24

    Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 5 osób/ 5 etatów - umowa o pracę

    Oferujemy:

    • przejrzyste zasady wynagradzania,
    • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
    • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

    Główne obowiązki:

    • weryfikacja ofert wykonawczych,
    • nadzór nad zgodnością przekazywanych do odbioru produktów powstałych w wyniku realizacji modyfikacji/budowy systemów  informatycznych z warunkami określonymi w zamówieniach,
    • konsultacje z właścicielami zasobów,
    • zarządzanie żądaniami zmian właścicieli zasobów,
    • weryfikacja poziomu jakości usług (SLA),
    • monitorowanie realizacji zamówień,
    • harmonogramowanie wydatków w zakresie nadzorowanych zamówień,
    • tworzenie strategii optymalizacji usług,
    • przygotowywanie zapotrzebowań, w tym opisów wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych.
    • stosowanie standardów oraz dobrych praktyk w zakresie tworzenia dokumentacji analitycznej.

    Wymagania konieczne:

    • wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne lub pokrewne),
    • co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania lub wsparcia projektów lub inżynierii oprogramowania,
    • praktyczna znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania (prowadzenie analiz, projektowanie, proces wytwórczy oprogramowania, testy funkcjonalne i niefunkcjonalne).
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • zdolność do myślenia procesowego,
    • umiejętność oceny pracochłonności realizowanych prac.

    Wymagania pożądane:

    • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • umiejętność skutecznej komunikacji,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    • Kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia (treść oświadczenia jest do pobrania pod ogłoszeniem na stronie ARiMR- https://www.gov.pl/web/arimr/arimrdzi10824)
    • List motywacyjny
    • Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.
    • Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

    Dokumenty należy składać w terminie do: 18 października 2024 r. (liczy się data wpływu do ARiMR)

    listownie pod adresem:

    Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

    ul Poleczki 33, 02-822 Warszawa

    z dopiskiem: ARiMR/DZI/108/24

    osobiście:

    kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:

    ul. Poleczki 33 (budynek A2 Poleczki Business Park), Warszawa

    (kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)

    Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

    lub mailowo na adres: rekrutacja@arimr.gov.pl

    W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych

    w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

    W związku z ustawą z dnia 14 czerwca 2024 r. o ochronie sygnalistów (Dz. U. z 2024 poz. 928) w Agencji Restrukturyzacji

    i Modernizacji Rolnictwa obowiązuje Procedura zgłoszeń wewnętrznych, z którą zapoznać się można pod adresem:

    Oferty niekompletne, niepodpisane lub otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane.

    Dokumenty aplikacyjne zgromadzone w związku z pozyskiwaniem kandydatów na wolne stanowisko pracy w ARiMR, podlegają zniszczeniu niezwłocznie po zakończeniu tego procesu.

    ARiMR zastrzega sobie możliwość odstąpienia od przeprowadzonego naboru w każdym czasie i bez podania przyczyny.

    Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 022 318 40 34