• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskSupportKonsultant ds. wdrożeń
    Konsultant ds. wdrożeń
    new
    Support
    Asseco Data Systems

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Asseco Data Systems S.A. dostarcza produkty, usługi i rozwiązania informatyczne bazujące na oprogramowaniu własnym oraz firm trzecich dla przedsiębiorstw oraz administracji samorządowej.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Ms office
    BPMN
    Angielski

    Opis stanowiska

    Praca w Dziale Realizacji Projektów Asseco Data Systems to szansa na realizację ciekawych projektów, których głównym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań (sprzęt, oprogramowanie, szkolenia) dla dużych instytucji, np. uczelni wyższych. Zdobycie nowych, wartościowych doświadczeń - gwarantowane. Zgrany zespół i fajna atmosfera pracy pozwalają na płynne włączenie się w nowe zadania. Możliwość wyboru formy zatrudnienia pozwala na dopasowanie pracy do swoich potrzeb.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zadania:

    • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych (zbieranie wymagań, identyfikowanie potrzeb klienta i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania),
    • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej,
    • prowadzenie prezentacji systemu,
    • tworzenie wytycznych dla developerów i współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania,
    • konfigurowanie systemu,
    • przygotowanie i nadzorowanie testów akceptacyjnych użytkowników,
    • prowadzenie szkoleń,
    • wsparcie klienta w trakcie całego procesu wdrożenia.

    Oczekiwania:

    • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku: przy wdrażaniu rozwiązań IT,
    • doświadczenie w prowadzeniu analiz przedwdrożeniowych oraz dokumentowaniu wyników spotkań i zebranych wymagań – warunek konieczny,
    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 - warunek konieczny,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta,
    • praktyczna znajomość notacji BPMN,
    • umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej,
    • znajomość Pakietu MS Office (szczególnie MS Excel, Power Point),
    • samodzielność i dobra organizacja pracy,
    • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy,
    • rzetelność,
    • zorientowanie na realizację celów,
    • umiejętność rozpoznania problemów i aktywnego generowania rozwiązań,
    • umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • spotkania integracyjne,
    • dofinansowanie wypoczynku,
    • boxy powitalne dla nowych pracowników,
    • praca w największej spółce IT,
    • Pracowniczy Plan Emerytalny (PPE),
    • dofinansowanie okularów,
    • drużyna Asseco Active Team,
    • ubezpieczenie grupowe,
    • karta Multisport,
    • playroomy,
    • owocowe dni,
    • prywatna opieka medyczna,
    • dostęp do zaawansowanych technologii.