• Oferty
  • Wszystkie ofertyŁódźSupportDoradca klienta e-commerce
    Doradca klienta e-commerce
    new
    Support
    autoDNA

    autoDNA

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    obsługa klienta

    język angielski

    Mile widziane

    Prawa Konsumenta

    Motoryzacja

    Opis stanowiska

    autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA. Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.

    Zatrudniamy już blisko 50 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach składających się z 5-9 osób.

    Twój zakres obowiązków:

    • Kontakt z klientami - będziesz odpowiadał klientom na wiadomości e-mailowe, odbierał telefony oraz czatował;
    • Współpraca z innymi zespołami - będziesz w kontakcie z zespołem produktowo-technologicznym, sprzedaży oraz marketingu (np. przekazując feedback klientów nt. naszych produktów oraz usług);
    • Raportowanie - przekażesz informację o zrealizowanych zadaniach oraz ich etapie.

    Nasze wymagania:

    • Co najmniej pół roku w obsłudze klienta (za pośrednictwem e-mail bądź telefon lub czat), administracji biurowej, zawodach humanistycznych czy też sprzedaży;
    • Stosowanie się do zasad ortografii i poprawna stylistyka wypowiedzi;
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;
    • Kontaktowość, cierpliwość, proaktywna postawa, wysoka kultura osobista.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy z trudnym klientem;
    • Znajomość praw konsumenta;
    • Podstawowa wiedza z dziedziny motoryzacji - na początek wystarczy, że odróżnisz kabriolet od pick-upa :) ;
    • Status studenta lub wykształcenie wyższe.

    To oferujemy:

    • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia);
    • Bezpłatne lekcje języka angielskiego;
    • Darmowe obiady co drugi piątek w ramach integracji zespołu;
    • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników;
    • Min. 20 dni płatnego urlopu także przy formie B2B;
    • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, współpracę B2B, umowa zlecenia;
    • Cykliczne spotkania integracyjne, a raz w roku wyjazd dla wszystkich pracowników;
    • Kawę, herbatę, soki oraz słodycze bez limitu.
    • Zadaniowy czas pracy w 8-godzinnym systemie;
    • Przyjazną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole;
    • Wynagrodzenie dostosowane do poziomu wiedzy i doświadczenia!

    Więcej informacji udzielamy podczas rozmów kwalifikacyjnych.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi Kandydatami.