Oferty
Logistics Process Engineer
Logistyka

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

praca w zespole

procesy logistyczne

analityczne myślenie

Microsoft Office Excel

techniki magazynowania

język angielski

Mile widziane

Lean Management

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Łyszkowice

Region: Skierniewice (woj. łódzkie); Warszawa (woj. mazowieckie)

Twoje zadania:

  • Analiza operacji logistycznych i propozycja rozwiązań w celu redukcji kosztów operacyjnych
  • Tworzenie, mapowanie i dokumentacja procesów logistycznych - bieżących oraz przyszłych
  • Prowadzenie analiz mierzących efektywność i wydajność procesów logistycznych, tworzenie wskaźników KPI
  • Przygotowywanie kalkulacji procesowo-kosztowych dla bieżących i nowych modeli biznesowych
  • Koordynacja i wsparcie nowych wdrożeń, organizacja procesów na etapie uruchomienia
  • Analiza niezgodności, inicjacja działań korygujących i zapobiegawczych
  • Stały monitoring i usprawnianie obecnych procesów logistycznych w obszarze magazynowania i VAS
  • Identyfikowanie możliwości wprowadzenie nowych technologii i innowacji w celu podniesienia efektywności, obniżenia kosztów i poprawy wydajności procesów
  • Analiza danych klienta w celu uzyskania optymalnego rozwiązania logistycznego w zakresie procesów, przepływów materiałów, metod magazynowania oraz zasobów i kosztów
  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży, wsparcie w aspektach technicznych oraz udział w prezentacjach ofertowych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w projektowaniu rozwiązań i usprawnianiu procesów logistycznych (głównie magazynowych)
  • Umiejętność projektowania procesów i layout’u magazynu pod kątem efektywności operacji magazynowych i wypełnienia
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz doskonałe umiejętności analityczne
  • Wiedza na temat technik magazynowania, wyposażenia magazynów, automatyki i sprzętu magazynowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana praktyczna znajomość koncepcji Lean Management i doświadczenie w budowaniu kultury Lean.

Otrzymasz od nas:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość uczestniczenia w licznych szkoleniach,
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę w pracy