Oferty
Starszy/-a Konsultant/-ka ds. Ulgi B+R i finansowania innowacji
Consulting

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Ayming Polska Sp. z o.o.

Ayming to międzynarodowa grupa doradcza działająca w 14 krajach w Europie i Ameryce Północnej. Misją Ayming jest pomoc firmom w zdobywaniu funduszy na innowacje i rozwój pracowników. Ayming Polska wspiera przedsiębiorstwa w optymalnym prowadzeniu działalności operacyjnej i osiąganiu lepszych wyników finansowych. Pomaga firmom w czterech obszarach: 1) Finansowanie innowacji 2) Koszty pracy 3) Podatki i opłaty lokalne 4) Raportowanie ESG.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

kreatywność

Microsoft Office Excel

język angielski

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Współpraca z klientem i doradztwo w zakresie finansowanie innowacji [m.in. ulga B+R, IP Box, PSI,EU Grants]
  • Identyfikacja działalności B+R w przedsiębiorstwach
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Samodzielne planowanie i terminowa realizacja działań projektowych
  • Wspomaganie działań mniej doświadczonych współpracowników oraz weryfikowanie poprawności wyników ich prac
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Bezpośrednia współpraca z zespołami Konsultingu, Sprzedaży i Marketingu

Jeśli:

  • jesteś komunikatywny i lubisz pracę z ludźmi
  • rozwiązywanie problemów i doradzanie sprawiają Ci przyjemność
  • kreatywność to Twoje drugie imię
  • posiadasz wrodzoną dolności zdobywania informacji, formułowania wniosków i proponowania rozwiązań
  • dobrze poruszasz się w Excelu
  • znasz dobrze język angielski
  • posiadasz wiedzę w zakresie ulgi B+R i innych ulg proinnowacyjnych,
  • posiadasz co najmniej 2 letnie doświadczenie w branży consultingowej /doradczej (najlepiej w zakresie rozliczania ulgi B+R) lub brałeś udział w projektach B+R u swojego dotychczasowego pracodawcy.

porozmawiajmy o możliwościach współpracy – wystarczy, że wyślesz swoje CV lub profil LinkedIn.

Co gwarantujemy:

  • Umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe 9000-10000 PLN brutto oraz system bonusowy
  • Opiekę mentorską i wsparcie we wdrożeniu
  • Pracę we wspierającym się wzajemnie zespole
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w swojej dziedzinie na rynku
  • Zdobycie doświadczenia we współpracy w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, Ticket Restaurant)

Rozwijaj z nami swoje pasje, kreatywność i zaangażowanie.

Further together – razem zajdziemy dalej

Wspieramy firmy w osiąganiu lepszych wyników finansowych. Łączymy wysoce specjalistyczną wiedzę z różnych dziedzin z bogatym doświadczeniem, dbając o prawidłowość rozliczeń naszych klientów i generując oszczędności na dalsze inwestycje. Razem z nami mogą osiągnąć znacznie więcej.

Jesteśmy globalnym zespołem 1300 współpracowników działających w 15 krajach w Europie i Ameryce Północnej. W obszarze konsultingu działamy już ponad 35 lat, w tym 20 na rynku polskim.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Nabierzesz praktyki rynkowej w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z osobami decyzyjnymi w dużych firmach
  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój biznesu
  • Poznasz różne formy finansowania innowacji
  • Zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowym środowisku

www.ayming.pl