• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAudytSpecjalista ds. bezpieczeństwa informacji
    Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji
    Finanse
    Bank BPS S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Istniejemy od 20 lat. Dbamy o zachowanie tradycyjnych idei spółdzielczości, oferujemy nowoczesne rozwiązania bankowe zgodne z wymogami rynku. Tworzymy największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Mamy sieć własnych oddziałów w całym kraju.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    SZBI​
    DORA
    ISO 27000
    ISO 27001
    ict

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Główne zadania

    • zarządzanie funkcjonowaniem SZBI
    • realizacja kontroli, audytów wewnętrznych i zewnętrznych
    • sprawowanie nadzoru nad realizacją zaleceń
    • monitorowanie i raportowanie poziomu bezpieczeństwa informacji
    • opiniowanie umów w zakresie bezpieczeństwa ICT
    • opiniowanie i tworzenie regulacji w zakresie bezpieczeństwa ICT
    • prowadzenie szkoleń
    • wykonywanie testów bezpieczeństwa
    • nadzorowanie firm zewnętrznych w zakresie bezpieczeństwa
    • udział w projektach

    Nasze oczekiwania

    • wykształcenie wyższe
    • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu
    • certyfikat audytora wiodącego z normy ISO 27001
    • doświadczenie w analizie i obsłudze incydentów bezpieczeństwa informacji
    • praktyczna znajomość norm bezpieczeństwa informacji z rodziny ISO 27000
    • umiejętność prowadzenia szkoleń
    • znajomość regulacji sektorowych UKSC, Rozporządzenia DORA, Rekomendacji D, Wytycznych EBA dotyczących bezpieczeństwem ICT, wymagań UKNF
    • umiejętność kreatywnego myślenia i implementacji wymagań przepisów prawa, wytycznych i wymagań
    • umiejętność prowadzenie testów penetracyjnych i przedstawiania wyników z badania
    • znajomość oprogramowania do prowadzenia testów bezpieczeństwa
    • samodzielność i zdolność do pracy pod presją czasu
    • zdolności interpersonalne, komunikacyjne oraz umiejętność pracy zespołowej
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • możliwość pracy zdalnej do 10 dni w miesiącu
    • prywatną opiekę medyczną
    • ubezpieczenie grupowe
    • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • dofinansowanie działań szkoleniowych
    • możliwość korzystania z pakietów sportowych
    • dostęp do platformy e-learningowej języków obcych: angielski, hiszpański, niemiecki, włoski
    • Pracowniczy Program Emerytalny