• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingManager ds. Marketingu
    Manager ds. Marketingu
    Marketing
    Bea Beleza Polska Sp. k.

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    marketing
    zarządzanie
    ekonomia
    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Cześć! 🙋‍♀️ Dołącz do nas w Bea Beleza jako:

    Manager ds. Marketingu ✨

    💼 Twój zakres obowiązków:

    • opracowywanie, wdrażanie i kontrolowanie realizacji strategii marketingowych
    • budowanie silnej pozycji marki i wizerunku firmy
    • tworzenie budżetu marketingowego oraz nadzór nad jego realizacją
    • prowadzenie kampanii reklamowych w różnych kanałach sprzedaży
    • zarządzanie stroną internetową i profilami w mediach społecznościowych
    • prowadzenie polityki cenowej, inicjowanie zmian w ofercie handlowej
    • monitorowanie działań konkurencji i analizowanie danych rynkowych
    • ścisła współpraca z Zarządem firmy oraz z kierownikami poszczególnych działów

    ✅ Nasze wymagania:

    • absolwent studiów wyższych (najlepiej marketing, zarządzanie lub ekonomia)
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem marketingu - warunek konieczny
    • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel oraz Power Point)
    • kompetencje kierownicze, umiejętności negocjacyjne, analityczny umysł
    • doświadczenie w zarządzaniu budżetem
    • praktyczna znajomość prowadzenia kampanii Social Media: FB, IG, YouTube

    🎁 To oferujemy:

    • Możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenie kwalifikacji,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
    • Zniżki na produkty oferowane przez firmę,
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pakiety opieki medycznej Luxmed
    • Możliwość nabycia karty Multisport.