Oferty
Social Media Planner
Media

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoD, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

język angielski

dobra organizacja pracy

social media

analiza

odpowiedzialność

Mile widziane

Google Analytics

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która doskonale porusza się w świecie mediów szczególnie w środowisku Meta. KPI takie jak CPC, CPS, CPM, ROI, ROAS nie są jej obce, a analiza, wnioskowanie i rekomendacje to standardowe etapy jej działania.

Czujesz, że mówimy właśnie o Tobie? Wpadnij do nas na kawę i porozmawiajmy!

Wierzymy w dobrą energię - dlatego Saska Kępa zamiast Mordoru, dlatego oranżeria i ogród zamiast sali z plejakiem, dlatego wspieranie się zamiast wyścigu. Poszukujemy osób, które podzielają tę wiarę i będą chciały wspólnie budować naszą organizację.

Bees & Honey

Jesteśmy agencją reklamową 360 | digital | social , która od 2010 r. pomaga wzrastać markom, biznesom i ludziom. Tworzymy prawdziwe marketingowe rozwiązania dla Klientów, które przynoszą im realne wyniki. Mamy ambicję żeby być jednymi z najlepszych w branży. Chcemy zatrudniać ludzi o podobnych wartościach, gdyż wierzymy, że osoby obdarzone zaufaniem i docenione są samodzielne i pracują odpowiedzialnie, a praca jest dla nich źródłem satysfakcji. Praktykujemy dynamiczne samozarządzanie i jako pierwsi w Polsce zostaliśmy turkusową agencją reklamową. Pomożemy Ci wzrastać razem z nami!

Nasze wartości to:

zaufanie - transparencja - radość - pomysłowość - otwartość - profesjonalizm

Co może Ci się spodobać, co oferujemy:

·        możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności,

·        dobra, rodzinna atmosfera w całym zespole,

·        partycypacja w zyskach firmy,

·        elastyczne podejście do Home Office,

·        współpraca z markami z różnorodnych branż,

·        szkolenia i inne formy podnoszenia kompetencji,

·        lubimy śmiech, zwierzaki i nietuzinkowe zainteresowania ;)

Szukamy osoby, która:

·        posiada min. 2-letnie doświadczenie w obszarze prowadzenia kampanii płatnych w środowisku Meta, Tik Tok i LinkedIn na samodzielnym stanowisku;

·        tworzyła i wdrażała krótko- oraz długoterminowe strategie mediowe w social mediach;

·        prowadziła samodzielnie kampanie płatne w środowisku Meta, zarówno o charakterze wizerunkowym jak i e-commerce.

·        zna podstawowe wskaźniki oraz formaty rozliczeniowe w kampaniach digital;

·        rozumie narzędzia używane do optymalizacji, monitorowania i raportowania kampanii;

·        potrafi wyliczać wskaźniki raportujące kampanię (takie jak: ROI, ROAS);

·        nie straszne jej analizy danych mediowych i opracowywanie na ich bazie wniosków i rekomendacji

·        zna język angielski na tyle dobrze, by swobodnie komunikować się z Klientem

·        jest samodzielna i ma silne poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

·        dba o wysoką jakość swoich prac

·        jest zainteresowana alternatywnym podejściem do organizacji (firmy) i zespołu, wolnym od hierarchii, transparentnym i nastawionym na zaufanie

Czym będziesz się zajmować?

·        planowaniem i zarządzaniem budżetami reklamowymi;

·        analizą i modyfikacją strategii mediowych w mediach społecznościach nastawionych na konkretny cel;

·        współtworzeniem splitów mediowych dla kampanii;

·        współtworzeniem ofert mediowych rozwojowych dla obecnych i nowych klientów;

·        samodzielnym prowadzeniem kampanii w Meta Ads, LinkedIn i Tik Tok;

·        udoskonalaniem i wprowadzaniem nowych rozwiązań trackingowych;

·        tworzeniem raportów z prowadzonych działań mediowych.

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

·        Google Analytics 4