• Wszystkie ofertyWarszawaSupportMłodszy Spec./ Spec. w Biurze Obsługi Klienta​
    Młodszy Spec./ Spec. w Biurze Obsługi Klienta​
    Support
    Benefit Systems SA

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Działamy na polskim rynku od 2000 roku i to od nas zaczęła się sportowa rewolucja pracowników. Dzisiaj naszymi klientami są dziesiątki tysięcy pracodawców, świadomych potrzeby dbania o dobrostan swoich pracowników i ponad dwa miliony użytkowników. Witaj w świecie MultiMożliwości!

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność
    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Na rozgrzewkę kilka pytań

    • Lubisz rozmawiać przez telefon i dobrze czujesz się w obsłudze klienta?
    • Możesz pochwalić się co najmniej rocznym doświadczeniem w pracy związanej z obsługą klienta?
    • Jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym?
    • W pracy (i nie tylko) kierujesz się zasadami fair play i win – win, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność?
    • Rozmowy w języku angielskim nie są Ci straszne? To dla nas dodatkowy atut, ale nie konieczność 😊

    Sprawdź swój codzienny plan treningowy

    • Twoim codziennym wyzwaniem będzie pomoc telefoniczna naszym klientom.
    • Będziesz udzielał/a informacji o produktach, programach, usługach i ofercie grupy kapitałowej Benefit Systems.
    • Zajmiesz się wspieraniem klientów i partnerów w rozwiązywaniu problemów z systemami i aplikacjami biznesowymi.
    • Każdego dnia będziesz współpracować z zespołami odpowiedzialnymi za rozwój i utrzymanie aplikacji biznesowych.
    • Wyposażymy Cię w wiedzę o naszych usługach oraz pokażemy Ci naszą strategię gry

    Praca w Benefit Systems to sport drużynowy.

    Możesz liczyć na nasze wsparcie!

    • Czekamy na Ciebie w biurze przy stacji metra Rondo Daszyńskiego z umową o pracę,
    • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance. Pracujemy w modelu hybrydowym,
    • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą oraz owocami w biurze, a rano czekają na nas śniadania w biurze dofinansowane przez pracodawcę,
    • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy. Korzystamy wtedy z karty BenefitLunch,
    • W drobnych sprawach prywatnych wyręczy Cię Concierge,
    • Możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Do wyboru masz język angielski, niemiecki, hiszpański i włoski,
    • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems,
    • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych,
    • Jeśli chcesz zadbać o kondycję fizyczną i relaks po pracy, umożliwią Ci to zajęcia sportowe w biurze i online – a dla zaawansowanych sportowców dofinansujemy udział w zawodach sportowych,
    • Czeka na Ciebie dostęp do platformy Multilife, dzięki niej możesz skorzystać z usług i aplikacji z zakresu samorozwoju. Wśród nich między innymi kreator diet, konsultacje z trenerami, aplikacja focusly i wiele innych.
    • Naszym Pracownikom i członkom ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym oferujemy dostęp do wsparcia psychologicznego,
    • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej,
    • W trosce o Twój komfort i zdrowie, oferujemy dofinansowanie do okularów korekcyjnych,
    • Jako rodzic możesz skorzystać z dofinansowania do żłobków i przedszkoli, a w dniu rozpoczęcia roku szkolnego otrzymasz dodatkowe 3 godziny urlopu,
    • Jeśli planujesz kontynuować swoją naukę i rozwijać swoje umiejętności, oferujemy dofinansowanie do edukacji,
    • Dla rozwoju i odpoczynku możesz skorzystać z Biblioteczki i Planszoteki,
    • Dodatkowo o rozwój zawodowy i osobisty zadbamy poprzez szkolenia rozwojowe,
    • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to czego Ci potrzeba oraz będziesz mieć możliwość zakupu tańszych biletów do kina i teatru,
    • Na lepsze poznanie członków zespołu i budowanie relacji organizujemy spotkania integracyjne,
    • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,
    • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej!

    Czas na Twój ruch - APLIKUJ!