• Wszystkie ofertyOpolePMJunior Project Manager (z j. niemieckim)
    Junior Project Manager (z j. niemieckim)
    PM
    Bergman Engineering

    Opole
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    niemiecki
    Angielski
    Jira

    Mile widziane

    c++
    Systemy Audio
    framebuffer
    rozwój oprogamowania

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

    Zadania:

    • Praca w Interdyscyplinarnym zespole projektowym (R&D) dla branży motoryzacyjnej
    • Specyfikacja funkcjonalności oprogramowania (Mediamanager) dla pojazdów autonomicznych
    • Zarządzanie dostawcami oraz wsparcie klienta
    • Weryfikacja wymagań z klientem, tworzenie dostaw, współpraca z interesariuszami
    • Organizacja i udział w spotkaniach projektowych
    • Tworzenie dokumentacji projektowej

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami - zdobyte również w postaci niekomercyjnej podczas studiów/kursów/praktyk
    • Zainteresowanie technologią i dobra znajomość zagadnień technicznych związanych z elektroniką/IT (np. wyświetlacz, framebuffer, rozwój oprogramowania)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie min. B2
    • Znajomość programów do zarządzania projektami np. Jira/Confluence itp
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

    Mile widziane:

    • Szczegółowa znajomość framebufferów i koncepcji warstw technologii wyświetlania
    • Znajomość oprogramowania sterowników sprzętowych
    • Znajomość języka C++
    • Znajomość architektury systemów audio

    Oferujemy:

    • Pracę w oddziale międzynarodowego centrum R&D - IAV GmbH
    • Duże możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży motoryzacyjnej
    • Udział w ciekawych projektach dot. pojazdów prototypowych
    • Zatrudnienie przez Bergman Engineering na okres 18 miesięcy
    • Możliwość przedłużenia i nawiązania stałej współpracy z naszym klientem - firmą IAV
    • Dofinansowanie pakietu medycznego, ubezpieczenia grupowego i/lub kafeterii benefitowej (w tym karty sportowej)
    • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (do 80% czasu pracy)
    • Elastyczne godziny pracy (start między 7:00 a 09:00)

    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.