• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Digital Performance Specialist (Junior/Mid)
    Digital Performance Specialist (Junior/Mid)
    new
    Marketing
    Betfan sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Digital marketing
    Meta
    Google Ads
    Angielski

    Mile widziane

    Sport

    Opis stanowiska

    O Betfan

    Jesteśmy organizacją, która priorytetowo traktuje zwinność biznesową, szybkie podejmowanie decyzji oraz komunikację marketingową dostosowaną do potrzeb gracza. Dlatego większość naszych działań medialnych realizujemy wewnętrznie.

    Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu zajmującego się digital marketingiem. Idealnie gdybyś był osobą zorientowaną na rozwój swoich umiejętności w zakresie planowania, realizacji oraz optymalizacji kampanii marketingowych na różnych platformach, oraz interesował się sportem.

    Oczekujemy również Twojej chęci do nauki nowych technologii marketingowych oraz zrozumienia ich wpływu na efektywność kampanii i działalność firmy.

    Jeśli te kwestie są zgodne z Twoimi zainteresowaniami zawodowymi, z przyjemnością spotkamy się z Tobą, aby porozmawiać.

    Oferujemy

    • Pracę w zespole pasjonatów marketingu i fanów sportowych
    • Dużo wiedzy bukmacherskiej i marketingowej
    • Realny wpływ na to jak wygląda i działa komunikacja, którą będziesz współtworzyć
    • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
    • Pakiet medyczny i sportowy w pełni opłacony przez pracodawcę
    • Elastyczną formę zatrudnienia Premie uznaniowe związane z wynikami finansowymi firmy

    Wymagania

    • Minimum 2 lata doświadczenia w digital marketingu
    • Potwierdzona znajomość ekosystemów Meta i Google Ads
    • Zorientowanie na realizację kluczowych KPI's
    • Praca stacjonarna w naszym biurze w Warszawie przy rondzie Daszyńskiego
    • Chęć nauki i współpracy przy projektach marketingowo-sportowych
    • Podstawowa wiedza o sporcie jest dużym plusem
    • Minimalna biznesowa znajomość języka angielskiego

    Twoje zadania

    • Tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych na platformach takich jak Meta, Google, Programmatic, X(Twitter), Bing oraz aplikacje mobilne.
    • Monitorowanie efektywności kampanii i bieżąca optymalizacja
    • Współpraca z grafikami i liderami projektów przy tworzeniu kampanii i reklam
    • Ciągła nauka i rozwój w obsłudze i rozumieniu narzędzi martechowyc