• Wszystkie ofertyPruszcz GdańskiPraca biurowaStarszy specjalista ds. regulacyjnych
    Starszy specjalista ds. regulacyjnych
    Praca biurowa
    Antal Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Opis stanowiska

    Dla naszego międzynarodowego klienta z obszaru konsultingowego, szukamy osoby na stanowisko: Starszy specjalista ds. regulacyjnych - Gdańsk

    Obowiązki:

    • Przeprowadzanie technicznej kontroli jakości dokumentacji i złożonych zgłoszeń, zapewniając zgodność z wewnętrznymi i zewnętrznymi standardami dokumentów
    • Współpraca z odpowiednimi interesariuszami podczas przygotowywania i kontroli jakości raportów i dokumentacji regulacyjnej
    • Zapewnianie wsparcia dla innych działań związanych z regulacjami prawnymi zgodnie z wymaganiami biznesowymi

    Wymagania:

    • Wcześniejsze doświadczenie w publikowaniu elektronicznych zgłoszeń, zarządzaniu dokumentacją i wysyłką dokumentacji regulacyjnej (USA, UE, Azja, Ameryka Łacińska itp.)
    • Płynna znajomość języka angielskiego (min. C1)
    • Bardzo dobra znajomość procesów regulacyjnych w przemyśle farmaceutycznym i wymagań dotyczących publikowania zgłoszeń na całym świecie
    • Doświadczenie z elektronicznymi systemami zarządzania dokumentami, narzędziami do publikowania, wiedza na temat publikowania dokumentów
    • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
    • Wcześniejsze doświadczenie w roli kontrolera jakości i trenera lub mentora.

    Oferujemy:

    • Bogaty pakiet benefitów: Karta Multisport, opieka medyczna LuxMed wraz z opieką stomatologiczną, ubezpieczenie na życie, benefity kafeteryjne
    • Otwarte i międzynarodowe środowisko pracy
    • Możliwość bycia częścią globalnej organizacji nastawionej na rozwój
    • Rozwój zawodowy i jasna ścieżka kariery
    • Możliwość pracy z domu
    • Możliwość pracy na zmiany poranne i wieczorne,

    Etapy rekrutacji:

    •  Analiza CV

    •  Rozmowa z Konsultantem/Konsultantką Antal

    •  Rozmowa z działem HR po stronie Klienta

    •  Rozmowa online z menedżerem działu

    Czym jest "Antal"?

    Firmą rekrutacyjną!

    Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

    Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

    Bezpłatne wsparcie kariery!

    Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.