• Wszystkie ofertyGdańskPraca biurowaAsystentka ds. administracyjno-biurowych
    Asystentka ds. administracyjno-biurowych
    new
    Praca biurowa
    BN Consulting

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Microsoft Office

    google

    Canva

    Miro

    Draw.io

    asana

    Opis stanowiska

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko asystentki / asystenta ds. administracyjno - biurowych

    Jeśli jesteś osobą, która chce pracować dla efektów, pozytywnie nastawioną, pełną energii, elastyczną, dobrze zorganizowaną i gotową na nowe wyzwania, czekamy właśnie na Ciebie!

    Do Twoich zadań będzie należało:

    • Wspieranie Zarządzających w bieżących działaniach przy realizacji projektów
    • Prowadzenie kalendarza spotkań
    • Obsługa biura oraz realizacja prac biurowych (tworzenie narzędzi, materiałów, ankiet, ofert, prezentacji)
    • Nadzorowanie przepływu informacji i obiegu dokumentów w firmie
    • Zapewnienie skutecznej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
    • Organizowanie spotkań i wydarzeń firmowych

    Idealny Kandydat/ka powinien/powinna posiadać:

    • Komunikatywną znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
    • Praktyczną znajomość pakietu MS Office oraz środowiska Google
    • Znajomość narzędzi wspierających realizację zadań (np. Canva, Draw.io, Miro, Asana, WhatsApp)
    • Umiejętność filtrowania informacji i budowania relacji
    • Samodzielność oraz doskonałą organizację pracy
    • Znajomość zasad prowadzenia korespondencji biznesowej
    • Umiejętności planowania, organizacji oraz radzenia sobie ze stresem
    • Dyscyplinę wewnętrzną, wielozadaniowość, dokładność i systematyczność

    Oferujemy:

    • Rozwój kompetencji w obszarze HR
    • Ciekawe kursy i szkolenia
    • Możliwość zdobycia nowych kontaktów biznesowych
    • Możliwość awansu w zależności po potencjału i kompetencji
    • Realizację ciekawych projektów biznesowych
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Biuro w dogodnej lokalizacji w centrum Gdańska