• Wszystkie ofertyOżarów MazowieckiInżynieriaInneStaż w Dziale Jakości Dostawców
    Staż w Dziale Jakości Dostawców
    new
    Inżynieria
    BorgWarner eMobility Poland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Od ponad wieku zajmujemy się projektowaniem i produkcją systemów, które definiują sposób, w jaki się poruszamy. Dziś, wraz z najlepszymi na świecie technologami, inżynierami i producentami OEM, przyspieszamy przejście świata na e-mobilność.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Ms office

    Opis stanowiska

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • Monitorowanie stanu scrapu/blokowanie komponentów na palecie,
    • Wydruk etykiet na rolki w postaci barcodu,
    • Zanoszenie komponentów do wysyłki i ich weryfikacja,
    • Przepakowywanie komponentów w kartony,
    • Współpraca z firmą sortującą ‘’Exact’’,
    • Wsparcie działu produkcyjnego oraz magazynu w rozwiązywaniu problemów dotyczących komponentów.

    Kogo szukamy?:

    • Masz pierwsze doświadczenia z systemem SAP,
    • Umiesz czytać rysunki techniczne,
    • Interesujesz się branżą motoryzacyjną oraz działem jakości,
    • Znasz MS Office,
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w dziale Jakości,
    • Bezpłatny transport do fabryki z Warszawy,
    • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny,
    • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników,
    • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia PZU.