• Wszystkie ofertyKoluszkiPraca biurowaAsystentka prezesa ds. obsługi dynamicznego biura - status studenta
    Asystentka prezesa ds. obsługi dynamicznego biura - status studenta
    Praca biurowa
    Cel Kieruje Działaniem Krzysztof Zięba

    Koluszki
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Google Workspace

    Canva

    prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Dla Firmy Freedom Nieruchomości Łódź działającej od wielu lat w branży nieruchomości, specjalizującej się w sprzedaży, wynajmie oraz inwestycjach na terenie województwa łódzkiego poszukujemy do zespołu asystentki prezesa ds. obsługi biura. Misją firmy jest dostarczanie klientom najwyższej jakości usług, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej znajomości lokalnego rynku oraz pasji do nieruchomości, zyskali zaufanie zarówno klientów indywidualnych, jak i inwestorów.

    Do Twoich zadań będzie należało:

    • wspieranie administracyjne pracy agentów
    • realizacja zakupów firmowo- biurowych
    • obsługa biura: poczta e-mail, faktury, obsługa klienta, tworzenie grafików, planowanie kalendarza, utrzymanie porządku
    • pisanie i wystawianie ogłoszeń nieruchomości- Otodom, OLX
    • kontakt z urzędami, notariuszem, sporządzanie protokołów, podpisywanie umów
    • wykonywanie zdjęć nieruchomości, tworzenie dokumentacji
    • podstawowa obsługa Social Mediów firmy

    Wymagania stanowiska

    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość narzędzi Google Workspace, Canva
    • podstawowa znajomość obsługi i prowadzenia Social Mediów
    • język angielski poziom min. B2- będzie dodatkowym atutem
    • status studenta
    • wysokie umiejętności organizacyjne i samodyscyplina
    • umiejętność komunikacji w zespole oraz z klientem

    Oferujemy

    • 4500- 6000 zł brutto + możliwość premii od sprzedaży własnej
    • laptop, telefon służbowy
    • umowa zlecenie/ B2B
    • karta Multisport
    • stabilne zatrudnienie z możliwością awansu po 1 roku na stanowisko koordynatora zespołu