Oferty
Młodszy Konsultant ds. Obsługi Transakcji Podejrzanych
Finanse

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
CERI INTERNATIONAL SP Z O O

Pracuj z nami tak jak lubisz. Zdalnie. Hybrydowo. Stacjonarnie. CERI to miejsce, w którym spotykają się ludzie na wszystkich etapach kariery. Pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Ciągły rozwój firmy sprawia, że potrzebujemy Cię na naszym pokładzie!

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

język angielski

Analiza Danych

dobra organizacja pracy

praca w zespole

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy częścią Commerzbanku, pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC).

W naszej pracy liczy się zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Z chęcią nauczymy Cię czegoś nowego, zapewniając bagaż pozytywnych doświadczeń!

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA

  • Bieżącą weryfikację transakcji w systemie
  • Codzienną weryfikację wyników pracy systemu i korygowanie błędów.
  • Analizę transakcji podejrzanych, wstrzymanie lub realizacja transakcji.
  • Monitorowanie ilości transakcji przychodzących.
  • Ocenę płatności przychodzących i wychodzących pod kątem aktualnych sankcji i embargo.
  • Prowadzenie statystyk i raportów z realizowanych działań.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI

  • Znasz język angielski na poziomie min. B1.
  • Potrafisz wyszukiwać i analizować dane, dbasz o szczegóły i jesteś dokładny.
  • Wiesz jak zorganizować swoją pracę i zarządzać czasem, dbasz o jakość swoich działań.
  • Szybko się uczysz.
  • Potrafisz i lubisz pracować w zespole.
  • Jesteś otwarty na pracę w trybie zmianowym.

BENEFITY

  • Dofinansowanie kursów językowych

Niemiecki i angielski to języki, których używamy najczęściej. Ich znajomość możesz doskonalić na różnych kursach, które odbywają się każdego tygodnia w naszych biurach.

  • Kantyna i dofinansowanie posiłków

Jesteś tym, co jesz – głosi popularne powiedzenie. W każdym razie lepiej, żeby posiłek zjedzony w pracy był zdrowy i smaczny. A jeszcze lepiej, jeśli Twój pracodawca dorzuci się do niego. Tak właśnie robimy w CERI.

  • Grupy sportowe

Lubisz biegać, grać w squasha albo w piłkę?

Czemu nie dzielić tej pasji z kolegami i koleżankami z CERI w ramach naszych grup sportowych?

  • System kafeteryjny MyBenefit

Tutaj zbierzesz punkty, które następnie przeznaczysz na wydatki związane z kulturą, sportem lub dziećmi.

  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej

W trosce o Twoje zdrowie oferujemy dofinansowanie pakietów prywatnej opieki medycznej w jednej z wiodących firm w Polsce.

  • Dofinansowanie karty MultiSport

To jest karta. Jest dofinansowana. A imię jej: MultiSport.

  • Spotkania integracyjne

Czy to w ramach integracji zespołowej, czy podczas dużej imprezy firmowej – każdy czasami potrzebuje na chwilę oderwać się od pracy.

  • Program rekomendacyjny

Przyjaciel mojego przyjaciela to mój przyjaciel. A jeśli Twój przyjaciel zaprzyjaźni się z CERI i rozpocznie tu pracę, podziękujemy Ci, przyznając mały bonus.

Home office

Możliwość pracy zdalnej.