• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaAsystent/-ka Biura
    Asystent/-ka Biura
    new
    Praca biurowa
    CFE

    CFE

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura
    CFE

    CFE

    CFE Polska Sp. z o.o. jest stabilnym i dynamicznie rozwijającym się Generalnym Wykonawcą, z belgijskim kapitałem i 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. CFE stawia na wykwalifikowaną kadrę, ponadprzeciętne standardy BHP oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji oraz kulturę partnerską. Ludzie są naszym największym i najcenniejszym kapitałem, ich wiedza i umiejętności są podstawą sukcesu naszej firmy. Jesteśmy zespołem, który z pasją i zaangażowaniem dąży do sukcesu. Wyróżnia nas kultura pracy oparta na szacunku dla każdego pracownika, dobra współpraca, dzielenie się wiedzą oraz wzajemna pomoc i atmosfera otwartości.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków

    Osoba zatrudniona będzie wspierać codzienną pracę biura i sekretariatu poprzez m.in. udział w bieżących zadaniach związanych z administracją, inwentaryzacją, flotą samochodową oraz ogólne wsparcie administracyjne zarządu firmy oraz działów finansowego i HR.

    Nasze wymagania

    • chęć rozwoju i nauki
    • praktyczna znajomość obsługi komputera, pakietu Ms Office
    • umiejętność pracy w grupie
    • zaangażowanie oraz zdolności interpersonalne

    To oferujemy

    • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    • przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi
    • uczestniczenie w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych oraz korzystanie z pakietu świadczeń min. takich jak opieka medyczna, karta sportowa, karta lunchowa, ubezpieczenie grupowe itp.