• Wszystkie ofertyJelenia GóraDesignGrafikaJunior Graphic Designer
    Junior Graphic Designer
    Design
    CodeTwo sp. z o.o. sp. k.

    Jelenia Góra
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski
    Adobe Creative Suite

    Opis stanowiska

    Jesteśmy ponad 100-osobowym zespołem, który tworzy własne oprogramowanie na platformy Microsoft Azure, Office 365, Exchange i SharePoint. Nasze programy wykorzystywane są w ponad 120 000 przedsiębiorstw w 170+ krajach świata, a wśród naszych klientów są takie firmy jak Shell, Facebook czy Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych. Mamy grupę krwi C++, nasze biura znajdują się we Wrocławiu i Jeleniej Górze, a nasi małżonkowie są zmuszani do oglądania kanału HRejterzy (bo to nasz kanał).

    Więcej na temat naszej firmy możesz dowiedzieć się na stronie: https://www.codetwo.pl/praca

    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Jelenia Góra (stacjonarnie)

    Pracując na tym stanowisku, będziesz zajmować się między innymi przygotowywaniem:

    • Elementów graficznych na naszych stronach internetowych.
    • Banerów reklamowych na strony CodeTwo, do kampanii Google Ads i innych kampanii promujących firmę w Internecie.
    • Materiałów promocyjnych do druku.
    • Elektronicznych materiałów promocyjnych (np. PDF, PPS).
    • Animacji lub elementów animacji, w tym obrazków statycznych, na potrzeby filmów bądź prezentacji instruktażowych lub promujących programy CodeTwo.
    • Wszystkich dodatkowych materiałów graficznych lub działań marketingowych zleconych przez kierownika działu.

    Czego wymagamy?

    • Dobrej znajomości pakietu Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign).
    • Znajomości zasad kompozycji, koloru i typografii.
    • Wiedzy z zakresu przygotowania projektów do druku.
    • Kreatywności i umiejętności tworzenia projektów estetycznych i spójnych z firmową identyfikacją wizualną.
    • Otwartości na zmiany, uwagi i feedback.
    • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
    • Zaangażowania i profesjonalnego podejścia do pracy – jakość jest dla nas najważniejsza.
    • Nastawienia na rozwój i naukę, poszerzania wiedzy z zakresu projektowania graficznego i aktualnych trendów w designie.
    • Samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów.
    • Dobrej znajomości języka angielskiego.
    • Mile widziane przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku jako junior lub odbyty staż.

    Co oferujemy?

    • Pracę w biurze w Jeleniej Górze.
    • Pracę z wykorzystaniem najnowszych systemów, narzędzi i technologii Microsoft oraz narzędzi graficznych Adobe.
    • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy komercyjnych aplikacjach wykorzystywanych przez ponad 120 000 firm ze 170+ krajów świata.
    • Realny wpływ na rozwój firmy i jej produktów.
    • Możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji.
    • Ruchome godziny pracy.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.
    • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku korporacji, to praca w naszej firmie, która zachowała swoją bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy, może być wyjątkowo atrakcyjna.
    • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku wielkich miast i korków, to wybierając pracę w naszym biurze w Jeleniej Górze, będziesz pracować w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce (a według wielu z nas, nie tylko w Polsce), które pozwala na uprawianie różnorodnych sportów i aktywności.
    • Inne apanaże: dopłatę do karty Multisport, grupowego ubezpieczenia pracowniczego, pakietu medycznego, darmowe polskie jabłka, kolumbijskie banany i cukierki, imprezy integracyjne, pizza days, pasztetowe czwartki, życiowa rola w filmie #HRejterów.
    • Dwa monitory CRT z 14" z kartą 256 kolorów oraz paczkę flamastrów i blok rysunkowy.

    Prześlij do nas swoje CV wraz z Portfolio zrealizowanych projektów.