• Wszystkie ofertyMarkiFinanseKontrolingMłodszy specjalista ds. Windykacji/Fakturzysta
    Młodszy specjalista ds. Windykacji/Fakturzysta
    Finanse
    Coral Travel Poland

    Marki
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    ms excel
    fakturowanie
    Angielski

    Opis stanowiska

    Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.​

    Dział Finansowy poszukuje pracownika na stanowisko Młodszy Specjalista ds. windykacji / Fakturzysta z ugruntowaną wiedzą z zakresu fakturowania sprzedaży.

    Do głównych zadań należeć będzie:

    • weryfikacja wniosków i wystawianie faktur sprzedaży w wewnętrznym systemie firmy
    • kontakt z klientem zewnętrznym oraz współpraca z innymi działami w celu kompleksowej obsługi danego zapytania
    • dbałość o rzetelność dokumentacji i terminowość
    • wsparcie procesów windykacyjnych
    • obsługa rozliczeń należności w wewnętrznym systemie firmy

    Nasze oczekiwania:

    • znajomość zasad fakturowania sprzedaży
    • umiejętność rozwiązywania problemów
    • dobra organizacja pracy
    • wysoki poziom komunikatywności
    • umiejętność swobodnego korzystania z Excela
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pobyt w naszych hotelach w atrakcyjnych cenach - dla Ciebie i Twoich bliskich
    • Prywatna opieka medyczna ❤
    • Dobrowolne ubezpieczenie Warta
    • Karta lunchowa - 330 zł/msc 🍝
    • Platforma MyBenefit lub karta Multisport 🏋️‍♀️
    • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych
    • Welcome packi 😊