• Wszystkie ofertyKrakówSprzedażSales Specialist (New Business)
    Sales Specialist (New Business)
    Sprzedaż
    Cube GROUP

    Cube GROUP

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    CRM

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    TWOJE ZADANIA:

    W trakcie okresu próbnego przejdziesz szczegółowy onboarding merytoryczny wdrażający Cię do pracy u nas, po którym będziesz:

    ·      aktywnie pozyskiwać i utrzymywać długoterminowe relacje z klientami out i inboundowymi, koncentrując się na działaniach outboundowych,

    ·      realizować działania prospectingowe,

    ·      realizować plany sprzedażowe na kompleksowe działania digitalowe,

    ·      pracować w CRM raportować lejki sprzedażowe,

    ·      realizować procesy cross i up-sellingowe,

    ·      przygotowywać oferty oraz prezentacje,

    ·      reprezentować firmę na konferencjach i eventach branżowych,

    ·      ciągle poszerzać wiedzę z zakresu performance marketingu.

    SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI…

    ·      Posiadasz min. 2 lata doświadczenie w aktywnej sprzedaży w agencji 360 lub w branży IT, rozumiesz specyfikę branży technologicznej oraz szybko zmieniającego się rynku – warunek konieczny;

    ·      Potrafisz identyfikować i angażować potencjalnych klientów, a także skutecznie wykorzystywać narzędzia prospectingowe;

    ·      Znasz systemy CRM, umiesz wykorzystać je efektywnie do zarządzania relacjami z klientami oraz w implementacji nowych rozwiązań CRM;

    ·      Posiadasz doświadczenie w pracy zorientowanej na KPI, konsekwentnie osiągasz i przekraczasz wyznaczone cele sprzedażowe;

    ·      Potrafisz zaplanować i przygotowywać proces/y sprzedaży, analizować dane sprzedażowe i dostosować strategie na podstawie uzyskanych wniosków;

    ·      Wykazujesz inicjatywę, samodzielność i dążenie do rezultatubierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania oraz sprawnie rozwiązujesz problemy;

    ·      Identyfikujesz i realizujesz możliwości sprzedaży dodatkowej i rozszerzonej – i chętnie nam o tym opowiesz;

    ·      Z łatwością nawiązujesz i rozwijasz relacje z Klientami;

    ·      Jesteś fanem planowania a deadline’y i terminowość to dla Ciebie świętość;

    ·      Jasno się komunikujesz, stawiasz na otwarty feedback i po prostu lubisz ludzi;

    OFERUJEMY:

    ·      Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe, m.in. z branż: finanse, medyczna, e-commerce.

    ·      Twój rozwój: na start przechodzisz onboarding z platformą szczegółowo wprowadzającą do firmy i organizacji pracy u nas. Następnie pod okiem doświadczonych specjalistów z naszego działu realizujesz przydzielone zadania Klienckie i na bieżąco dostajesz feedback do nich, stopniowo usamodzielniasz się i dostajesz bardziej złożone oraz samodzielne zadania.

    ·      Jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym);

    ·      Kulturę organizacyjną skoncentrowaną na rozwoju, innowacji i osiąganiu wyników;

    ·      System premiowy zależny od wyników;

    ·      Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi sprzedażowych;

    ·      Praca 100% zdalna lub hybrydowa. WARSZAWA – Mokotów Daleko od Mordoru. Dog-friendly office;

    ·      Możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy: 8:00-9.30;

    ·      Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa o pracę lub B2B;

    ·      Benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit.

    Przebieg rekrutacji:

    1.    Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów).

    2.    Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach

    3.    Rozmowa wideo z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie – śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).

    4.    Możliwa dodatkowa rozmowa zapoznawcza z zespołem (opcjonalnie)

    5.    Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.

    6.    Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień 🙂