• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingDigital (E-commerce) Expert
    Digital (E-commerce) Expert
    new
    Marketing
    Cube GROUP

    Cube GROUP

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    account manager

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    TWOJE ZADANIA:

    • Zarządzanie pełną aktywnością naszych największych Klientów w kanałach digital (PPC, SEO, Content marketing, Afiliacja, Paid Social, E-mail marketing, Programmatic, Video, Mobile);
    • Koordynowanie pracy interdyscyplinarnego zespołu ekspertów odpowiadających za poszczególne kanały marketingowe;
    • Dbanie o biznes online naszych Klientów, nastawienie na jego rozwój, ciągłą optymalizację i innowacyjność;
    • Nieustanne doskonalenie wiedzy z zakresu komunikacji marketingowej, analityki i technologii;

    SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

    • Posiadasz potwierdzone sukcesy w realizacji strategii / kampanii marketingowych i sprzedażowych w kanale digital i chętnie nam o nich opowiesz;
    • Posiadasz bardzo dobrą wiedzę z zakresu komunikacji marketingowej 360 stopni i minimum 3-4 letnie doświadczenie w realizacji skutecznych kampanii digitalowych / performancowych;
    • Znasz bardzo dobrze rynek reklamy internetowej z naciskiem na performance (modele rozliczeń, dostępne rozwiązania, technologie, trendy), w tym rynek wydawców afiliacyjnych oraz mailingowych;
    • Znasz od strony praktycznej Google Analytics i potrafisz samodzielnie wyciągać, analizować i interpretować dane;
    • Myślisz strategicznie/biznesowo oraz posiadasz umiejętność tworzenia i realizowania skutecznych strategii marketingu i sprzedaży w kanale digital;
    • Z łatwością nawiązujesz i rozwijasz relacje z Klientami;
    • Potrafisz efektywnie zarządzać projektami;
    • Wykazujesz inicjatywę, samodzielność i dążenie do rezultatu, bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania oraz sprawnie rozwiązujesz problemy;
    • Znasz język angielski na poziomie B2/C1 oraz polski C1;
    • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office (Excel, Word, PowerPoint),
    • Masz certyfikat DIMAQ lub Google Analytics, to świetnie – będzie to Twój dodatkowy atut!

    OFERUJEMY:

    • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe, m.in. z branż: finanse, medyczna, e-commerce.
    • Twój rozwój: na start przechodzisz onboarding z platformą szczegółowo wprowadzającą do firmy i organizacji pracy u nas. Następnie pod okiem doświadczonych specjalistów z naszego działu realizujesz przydzielone zadania Klienckie i na bieżąco dostajesz feedback do nich, stopniowo usamodzielniasz się i dostajesz bardziej złożone oraz samodzielne zadania.
    • Jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym);
    • Praca 100% zdalna lub hybrydowa. WARSZAWA – Mokotów Daleko od Mordoru. Dog-friendly office;
    • Możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy: 8:00-9.30;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa o pracę, zlecenie lub B2B;
    • Benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit.

    Przebieg rekrutacji:

    1. Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.
    2. Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach.
    3. Rozmowa wideo z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
    4. Możliwa dodatkowa rozmowa zapoznawcza z zespołem (opcjonalnie).
    5. Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
    6. Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)