• Wszystkie ofertyPoznańMarketingMarketingMarketing Specialist
    Marketing Specialist
    Marketing

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    analiza konkurencji
    Marketing 360
    mini-audyt marki
    google trends
    Google Analytics
    budowanie strategii

    Mile widziane

    Clockify
    asana

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Inwestujemy w ludzi i w marki, w które wierzymy. Pomagamy im się rozwijać i rosnąć w siłę!

    Jeżeli chcesz robić odważne rzeczy, prowadzić projekty, które zmieniają świat na lepsze, pracować w gronie najlepszych ekspertów – to warto żebyśmy porozmawiali!

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    • Samodzielne koordynowanie projektów: od briefu klienta, przez koordynację procesu wewnętrznego, po realizację projektu.
    • Dosprzedaż usług w ramach prowadzonych projektów.
    • Dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów, raportowanie wyników.
    • Wykonywanie mini-audytów marki.
    • Przygotowywanie wycen, ofert dla nowych klientów i briefów do oferty w oparciu o materiały dostarczone przez specjalistów z danego obszaru.
    • Analiza danych, analiza konkurencji, grup docelowych i opracowanie wniosków i wyciąganie wniosków z prowadzonych działań na podstawie dostępnych narzędzi m.in. Google Analytics, Google Trends, Tradewatch, CMS itp., a także analiza danych sprzedażowych/leadowych z CRM.
    • Określenie możliwości poprawy wyników i działań marketingowych, opracowanie planu działań i estymacji wyników.
    • Prowadzenie projektów z wykorzystaniem metodologii Agile Marketing.
    • Definiowanie współczynników KPI w działaniach digitalowych.
    • Budowanie i utrzymanie relacji z klientami i kluczowymi interesariuszami.
    • Współpraca z innymi działami agencji oraz dostawcami usług lub narzędzi.
    • Trackowanie czasu pracy i monitoring jego efektywności.
    • Prowadzenie dokumentacji klienckiej.
    • Dekretacja faktur

    Czego potrzebujesz, żeby podjąć z nami współpracę?

    • Masz około 2-letnie doświadczenie w pracy z klientem w agencji digital 360
    • Sprawnie zarządzasz prowadzonymi przez siebie projektami
    • Znasz specyfikę usług z obszaru PPC, Media Planningu, Marketing Automation, SEO, Content Marketingu, SM, UX/UI (lub jeśli dobrze nie znasz – chcesz się nauczyć)
    • Chcesz się rozwijać przy budowaniu strategii i rozwijaniu klientów z segmentu Challenger Brands
    • Lubisz podejmować inicjatywę, realizować własne pomysły, a jednocześnie potrafisz pracować w zespole
    • Potrafisz robić analizy rynku i konkurencji
    • Sprawnie wyciągasz i czytasz dane z Google Analytics

    Plus dla Ciebie, jeśli:

    • Świetnie organizujesz własną pracę
    • Szybko się uczysz
    • Potrafisz priorytetyzować zadania
    • Znasz Asanę i Clockify
    • Posiadasz doświadczenie w pracy warsztatowej z klientami

    • Zespół, zapewniający przyjemną współpracę i rozwój
    • Przejrzystą ścieżkę rozwoju i transparentne widełki wynagrodzeń
    • Dostępy do szkoleń i platform szkoleniowych
    • Onboarding i opiekuna w pierwszych miesiącach pracy
    • Budżet na narzędzia, które chcesz przetestować i książki, które masz w planie przeczytać,
    • Budżet na integrację zespołową, wspólne integracje ogólnofirmowe
    • Prywatną opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport lube Medicover + na życzenie wsparcie psychologiczne
    • Nowe, industrialne i przestronne biuro w samym centrum Wrocławia a w im pyszną kawę, ciastka
    • Dużą dozę autonomii, elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę między godz. 8.00 a 10.00), możliwość pracy na zupełnie zdalnie (home office), hybrydowo lub stacjonarnie- jak Ci wygodnie, sam wybierasz tryb pracy

    Czekamy na Twoje CV.

    Świętnie, jeśli do CV dołączysz opis prowadzonych przez Ciebie najciekawszych projektów, opiszesz swoje największe osiągnięcia.

    1 360 - 1 994 USD

    Dowolna

    B2B