• Wszystkie ofertyGdańskMarketingPerformance (SEM)Specjalista ds. SEM
    Specjalista ds. SEM
    Marketing
    CUK Ubezpieczenia

    Gdańsk
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    TikTok
    Meta
    Google Ads

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    TWOJE ZADANIA:

    • planowanie, prowadzenie, optymalizacja i raportowanie kampanii w systemie Google, Meta,Bing, TikTOK,
    • realizacja celów sprzedażowych kampanii w oparciu o postawione cele
    • analiza i interpretacja kluczowych wskaźników efektywności kampanii
    • testowanie i wdrażanie nowych strategii marketingowych oraz systemów reklamowych
    • realizacja bieżących zadań wynikających ze strategii marketingowej
    • współpraca z agencją SEM.

    OCZEKIWANIA:

    • min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu i optymalizowaniu kampanii Google, Meta Ads, Tiktok Ads, Bing Ads.
    • Stawianie na marketing efektywnościowy
    • umiejętność analizowania danych i optymalizowania kampanii z celem sprzedażowym, leadowym oraz zasięgowym
    • analityczny umysł i umiejętność efektywnego operowania liczbami i statystykami;
    • dobra znajomość Google Analytics 4 umożliwiająca swobodną pracę w zakresie kampanii reklamowych
    • obserwacja trendów i umiejętność wykorzystania dynamicznych zmian w systemach reklamowych
    • Udokumentowane osiągnięcia w tworzeniu i wdrażaniu udanych kampanii marketingowych.
    • Znajomość narzędzi marketingu cyfrowego, takich jak Google Ads, Google Analytics, SEMrush, GA4, Meta Ads, TikTok Ads, Google Tag Manager, Google Search Console i inne.
    • postawa skupiona na rozwoju i realizacji celów.

    MILE WIDZIANE:

    • Doświadczenie z narzędziami Marketing Automation (MA) w celu usprawnienia operacji i zwiększenia efektywności działań marketingowych.
    • Wiedza na temat aktualnych trendów i najlepszych praktyk w marketingu cyfrowym, w tym zrozumienie testów A/B, SEO/SEM i strategii marketingu treści. Znajomość branży ubezpieczeniowej.

    OFERUJEMY TOBIE:

    • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę lub B2B (do wyboru)
    • możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce
    • swobodę pracy i możliwość wdrażania własnych inicjatyw
    • niezbędne wsparcie w realizacji swoich zadań
    • możliwość udziału w konferencjach branżowych i rozwoju swoich umiejętności poprzez szkolenia
    • pracę w świetnym zespole
    • kafeterię benefitów – to Ty decydujesz co wybierasz z setek możliwości i dopasowujesz je do siebie np.: karta multisport, kino, podróże, SPA, kręgle, koncerty i/lub parki rozrywki
    • dostęp do prywatnej opieki medycznej
    • nieoprocentowane pożyczki.