• Wszystkie ofertyGliwiceSprzedażZarządzanie sprzedażąManager Zespołu w Decathlon Gliwice
    Manager Zespołu w Decathlon Gliwice
    new
    Sprzedaż
    Decathlon Sp. zo.o.

    Gliwice
    1 607 - 1 763 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie zespołem

    zarządzanie sprzedażą

    Opis stanowiska

    Już dziś szukamy kolejnych pasjonatów sportu, którzy chętnie będą dzielić się swoją pasją i wiedzą z innymi.

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    • dbanie o rozwój swój oraz podległego zespołu, prowadzenie spotkań indywidualnych oraz wspieranie pracowników w podejmowaniu decyzji,
    • poprzez transparentną komunikację – nadawanie sensu codziennym decyzjom podejmowanym wspólnie z ekipą,
    • rekrutowanie i budowanie swojego zespołu zgodnie z nakreślonym wcześniej projektem zespołu,
    • gwarantowanie bezpieczeństwa osób i obiektu poprzez wymaganie od siebie i zespołu przestrzegania zasad i procedur bezpieczeństwa,
    • budowanie relacji i dbanie o pozytywne doświadczenie Klientów,
    • kompleksowe zarządzanie swoim działem oraz realizacja wskaźników.

    A zatem jeśli:

    • sport jest Twoją pasją, którą lubisz się dzielić z innymi,
    • potrafisz spajać ludzi wokół siebie – pozostajesz otwarty/a na ich pomysły,
    • szukasz miejsca, w którym się rozwiniesz,
    • lubisz konkrety – działasz w myśl zasady „mówię – robię”,
    • potrafisz zmotywować ludzi – jesteś z ekipą i dla ekipy,
    • interesuje Cię rozwój kariery zawodowej w kierunku Lidera Sklepu - mile widziane,
    • zdobyłeś/aś już pierwsze doświadczenie w zarządzaniu zespołem - mile widziane,
    • masz wyższe wykształcenie (dodatkowy atut),

    Co oferujemy:

    • umowę o pracę już od pierwszego dnia zatrudnienia,
    • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
    • premię miesięczną, kwartalną oraz sharing (czyli coroczne dzielenie zyskiem wypracowanym przez firmę),
    • prywatną opiekę medyczną,
    • możliwość testowania naszych produktów,
    • szereg profesjonalnych szkoleń ułatwiających Ci proces integracji, w tym managerskich oraz technicznych dotyczących wybranego sportu,
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu,
    • wspólne uprawianie sportu i treningi,
    • sportową i wyjątkową atmosferę pracy.

    1 607 - 1 763 USD