• Wszystkie ofertySzczecinInżynieriaInneProcess Engineer (NPI)
    Process Engineer (NPI)
    new
    Inżynieria
    Demant

    Demant

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    R&D

    Opis stanowiska

    Dział NPI (Wdrażanie Nowych Produktów) to obszar w naszej firmie łączący dział badań i rozwoju (R&D) z produkcją masową. Łącznik, którego zadaniem jest zapewnić, aby nowy produkt był gotowy do seryjnej produkcji, a produkcja przygotowana, aby go wytwarzać. #DGS #Li-on #LI-AL1

    Pracując z nami otrzymasz:

    • umowę o pracę na pełen etat w rozwijającej się organizacji, która jest światowym liderem w swojej branży;
    • elastyczny czas pracy – zaczynasz między godziną 7 a 9, zaś kończysz między 15 a 17;
    • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku przy projektowaniu najnowocześniejszych aparatów słuchowych (masz realny wpływ na to, jak będzie wyglądał produkt końcowy zanim zostanie uwolniony do produkcji masowej);
    • szansę bycia częścią otwartego, chętnego do pomocy i współpracy zespołu specjalistów;
    • możliwość uczestniczenia w spotkaniach, w których będziemy Cię zachęcać do nieszablonowego myślenia i dyskusji – zarówno tych zadaniowych, jak i mniej formalnych;
    • okazję do nieustannego rozwijania swoich kompetencji;
    • pracę w środowisku z bardzo niskim poziomem rutynowości, za to z wysokim poziomem dynamiki i zmian;
    • szereg benefitów (m.in. opiekę medyczną Medicover; karty sportowe; darmowy transport do pracy naszymi firmowymi autobusami).

    Jakie zadania czekaja na Ciebie?

    • Opracowywanie raportów i dokumentacji produkcyjnej.
    • Współpraca z R&D i firmami zewnętrznymi w języku angielskim.
    • Kooperacja z konstruktorami przy opracowaniu sprzętu produkcyjnego.
    • Udział przy budowie i testowaniu serii prototypowych.
    • Kontrola i utrzymywanie jakości proponowanych rozwiązań.
    • Rozwiązywanie problemów technicznych.

    Idealnie jeśli:

    • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
    • ukończyłeś studia wyższe o profilu technicznym;
    • pracowałeś już na podobnym stanowisku – będzie to duży atut;
    • potrafisz czytać i tworzyć dokumentację techniczną;
    • procesy technologiczne i produkcyjne nie mają przed Tobą tajemnic;
    • masz wiedzę z obszaru mechaniki, materiałoznawstwa, czy technologii montażu.