• Wszystkie ofertyGdańskFinansePodatkiChief Financial Officer
    Chief Financial Officer
    Finanse
    Talent Flow

    Talent Flow

    Gdańsk
    5 187 - 7 261 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie zespołem

    finanse

    przepisy podatkowe UE

    język angielski

    Mile widziane

    międzynarodowe środowisko

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Do struktur naszego Klienta, międzynarodowej firmy o profilu usługowym, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Chief Financial Officer.

    Idealny Kandydat lub Kandydatka posiada min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu finansami w międzynarodowych strukturach. Osoba, która dołączy będzie odpowiedzialna za nadzór nad zespołem finansów, raportowanie, kontrolę podatkową oraz wdrażanie strategii finansowych. Wymogiem kluczowym jest biegła znajomość języka angielskiego. Miejsce pracy to Gdańsk, praca o charakterze stacjonarnym.

    Opis zadań

    • Kompleksowe zarządzanie finansami firmy, w tym planowanie, budżetowanie i prognozowanie.
    • Nadzór nad zgodnością działań finansowych z lokalnymi i unijnymi przepisami podatkowymi.
    • Przygotowywanie regularnych raportów finansowych zgodnych z wymaganiami grupy oraz prezentowanie wyników finansowych zarządowi i interesariuszom.
    • Kierowanie kilkunastoosobowym zespołem oraz motywowanie i rozwijanie członków zespołu.
    • Koordynowanie wdrożenia nowego systemu księgowego oraz automatyzacja procesów finansowych w celu zwiększenia ich efektywności
    • Planowanie i wdrażanie strategii zarządzania zmianą w obszarze finansów oraz ścisła współpraca z Prezesem i Dyrektorem Operacyjnym w realizacji celów strategicznych firmy.

    Wymagania

    • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku CFO w międzynarodowych organizacjach, ze szczególnym naciskiem na transgraniczną sprzedaż usług i obszar podatkowy (lokalne i UE).
    • Wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, rachunkowości, ekonomii lub pokrewnych.
    • Ugruntowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
    • Biegła znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym.
    • Umiejętność przygotowywania raportów finansowych zgodnie z międzynarodowymi standardami rachunkowości .
    • Znajomość międzynarodowych przepisów prawnych i regulacji dotyczących finansów i podatków.
    • Zrozumienie i wdrażanie wartości i kultury organizacyjnej firmy, wspieranie innowacji i ciągłego doskonalenia.

    Oferta

    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji zlokalizowanej w Gdańsku.
    • Praca o charakterze stacjonarnym z możliwością okazjonalnej pracy zdalnej.
    • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa oraz programy rozwojowe i szkoleniowe, premia roczna.
    • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu (międzynarodowe struktury).
    • Sprawny proces rekrutacyjny.

    5 187 - 7 261 USD