• Wszystkie ofertyŁódźMarketingMarketingMarketing Manager - Team Leader - Praca Zdalna
    Marketing Manager - Team Leader - Praca Zdalna
    Marketing
    digitalk

    digitalk

    2 201 - 3 367 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna
    digitalk

    digitalk

    Działamy jako firma doradczo-szkoleniowa i agencja marketingowa w jednym. Planujemy, konsultujemy, realizujemy i optymalizujemy skuteczne lejki sprzedażowe i kampanie marketingowe.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Leadership
    kreatywność
    SEM
    marketing
    komunikatywność
    PPC
    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    W digitalk zamieniamy kliknięcia w złotówki. Jesteśmy rosnącą agencją digital, która pracuje z ponad setką klientów na kilkudziesięciu rynkach. Budujemy trwałe relacje z naszymi klientami i przygotowujemy reklamy, które sprzedają.

    Planujemy wdrażamy i optymalizujemy lejki marketingowe i sprzedażowe. Nasz zespół składa się z kilkudziesięciu doświadczonych marketerów, którzy czekają, by pomóc markom zarabiać więcej dzięki reklamie w każdym ekosystemie płatnym – Facebooku, Instagramie, Google, Linkedin, Tik-Tok, Pinterest, Amazon, itd. – jak również tworząc treści w social media czy content na blogi firmowe, strony internetowe, landing page’e.

    W związku z rozwojem szukamy lepszych od nas samych.

    Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonego w Marketingu Team Leadera, który obejmie jeden z zespołów specjalistów od reklam płatnych i tworzenia treści, by pomóc im osiągać ponadprzeciętne rezultaty.

    Czego oczekujemy od kandydata/kandydatki?

    • min. rocznego doświadczenia w zarządzaniu zespołem digitalowym
    • doświadczenia w rekrutacji pracowników do zespołu, ale również w tworzeniu ścieżek rozwoju czy zwalnianiu
    • umiejętności feedbackowania pozytywnego oraz negatywnego
    • umiejętności planowania pracy własnej i zespołu,
    • doświadczenia w performance/social/digital marketingu, które pozwoli Ci merytorycznie doradzać Twojemu zespołowi, (wymagana biegła znajomość jednego z systemów)
    • doświadczenia w pracy zdalnej i umiejętności korzystania z narzędzi takich jak Slack, Asana, Google Meet, (mile widziana umiejętność posługiwania się excelem na poziomie średniozaawansowanym)
    • wysokich umiejętności komunikacyjnych,
    • wnikliwości, dostrzegania powiązań i zależności, myślenia strategicznego i jednocześnie sprawnych działań operacyjnych,
    • nastawienia na realizację wyznaczonych celów,
    • postawy nastawionej na współpracę i rozwój własnych kompetencji
    • mile widziany język angielski na poziomie B2 (nie jest to wymóg konieczny)

    Co dokładnie będzie należało do Twoich obowiązków?

    • zarządzanie codzienną pracą zespołu,
    • usprawnianie pracy zespołu
    • współpraca nad projektami wewnętrznymi w organizacji (wdrażaniem procedur i rozwiązań, które mają za zadanie rozwinąć digitalk w jeszcze lepszą firmę),
    • dbanie o sprawność komunikacji w zespole,
    • wspieranie swojego zespołu na poziomie merytorycznym i mentalnym,
    • dbanie o osiąganie KPI i rozwój projektów pod opieką zespołu,
    • raportowanie i analiza pracy zespołu - od osiąganych wyników po rentowność projektów w oparciu o dostarczone narzędzia,
    • rekrutacja osób do swojego zespołu wspólnie z działem HR (udział w rozmowach rekrutacyjnych) oraz onboarding specjalistów, którzy do niego dołączą.
    • strategiczny rozwój naszych klientów

    Co doceniają Managerowie i Specjaliści pracujący w digitalk?

    • pracę całkowicie zdalną, w normalnym trybie biurowym (8-16),
    • pracę w zgranym zespole – wzajemna pomoc to jedna z naszych głównych wartości,
    • świetną atmosferę oraz sporą dozę poczucia humoru,
    • program onboardingowy
    • dofinansowany pakiet Multisport,
    • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej Enel-Med,
    • urlop menstruacyjny,
    • pracę w zespołach projektowych,
    • pracę nad ciekawymi projektami — od znanych marek po biznesy, o których nie jest jeszcze głośno, a osiągają fantastyczne wyniki,
    • dostęp do repozytorium książek, kursów online, jak również szkoleń czy konferencji,
    • wewnętrzne dedykowane szkolenia,
    • możliwość tworzenia artykułów do branżowych czasopism i portali,
    • możliwość występowania na szkoleniach i konferencjach jako prelegenci/prelegentki,
    • możliwość prowadzenia zajęć na uczelniach wyższych, z którymi współpracuje digitalk,
    • ścieżki rozwojowe dostosowane indywidualnie do kompetencji oraz predyspozycji

    Jak będzie wyglądał proces rekrutacji?

    1. Weryfikacja twojej aplikacji

    2. Krótka rozmowa telefoniczna z działem HR

    3. Rozmowa przez Google Meet z HR Specialist i Senior Team Leaderką

    4. Rozmowa przez Google Meet z COO i wspólniczką digitalk

    5. Jeśli wszystko dobrze pójdzie – w co wierzymy! – zaczynamy współpracę w ramach okresu wdrożenia.

    Jak będzie wyglądać początek naszej współpracy? Czyli co warto wiedzieć o procesie onboardingu w digitalk.

    Posłuchaj o tym odcinka podcastu, naszego CEO agencji, Artura Jabłońskiego, https://pod.fo/e/e568d

    Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie i masz dodatkowe pytania, napisz do nas bezpośrednio: rekrutacja@digitalk.pl

    2 201 - 3 367 USD

    B2B