Oferty
Junior Customer Success Specialist
Support

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

teamwork

budowanie relacji

język angielski

relacje z Klientami

komunikatywność

Opis stanowiska

Opis firmy

Zaczynaliśmy ponad 10 lat temu, jako mały polski start-up. Dziś jesteśmy obecni na 4 kontynentach, a w 13 krajach świata jako liderzy w swojej branży. ZnanyLekarz to nie tylko portal z wiarygodnymi opiniami o specjalistach, ale też dostawca oprogramowania SaaS, które wspiera lekarzy w ich codziennej pracy w gabinecie. Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • wdrożenia nowych klientów w system Docplanner Phone - będziesz przeprowadzać szkolenia pokazując jak korzystać z oprogramowania. Używamy narzędzi do wideokonferencji,
  • weryfikacja statystyk u klientów - sprawdzisz czy w pełni wykorzystują oni możliwości oprogramowania i podpowiesz, jak dostosować je do indywidualnych potrzeb. Zaproponujesz też dodatkowe produkty, które mogą usprawnić ich pracę,
  • prowadzenie re-onboardingów, czyli cyklicznych spotkań ze stałymi klientami,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży, telekomunikacji i obsługą klienta.

Kwalifikacje

Sprawdź, czy to właśnie Ciebie szukamy:

  • lubisz i chcesz pracować z klientem,
  • jesteś osobą komunikatywną i otwartą na potrzeby klientów. Umiesz w jasny i zrozumiały sposób dzielić się wiedzą, a także dostosowywać rozwiązania do indywidualnych potrzeb.
  • analiza danych nie sprawia Ci problemu - na jej podstawie będziesz prowadzić z klientami rozmowy na temat ich rozwoju,
  • reprezentujesz postawę 'can do' - wszystkiego Cię nauczymy, ale musisz tego chcieć :)
  • szybko adaptujesz się w nowym środowisku i jesteś otwart_ na zmiany. Dużo się u nas dzieje, ciągle ulepszamy nasz produkt co wiąże się z licznymi szkoleniami i potrzebą ciągłego aktualizowania swojej wiedzy,
  • potrafisz budować długofalowe relacje zarówno z klientami oraz innymi zespołami w firmie,
  • jesteś nastawion_ na realizację wyznaczonych celów i potrafisz samodzielnie określać priorytety na dany dzień,
  • potrafisz zachować spokój nawet w natłoku działań do wykonania,
  • płynnie porozumiewasz się po polsku (nasi klienci są polskojęzyczni) ale znasz też język angielski - jesteśmy międzynarodową firmą i pracujemy na zagranicznych systemach.

Dodatkowe informacje

Co możemy Ci zaproponować?

  • umowę o pracę (pierwszą na 3-miesięczny okres próbny, potem czas nieokreślony),
  • wynagrodzenie podstawowe 5200 zł brutto i premię miesięczną do 900 zł brutto, która rośnie wraz z rozwojem w firmie,
  • pracę hybrydową - mamy biuro tuż obok Dworca Zachodniego, w którym spotykamy się, poza eventami, 2-3 razy w miesiącu (możesz częściej jeśli chcesz!). Jesteśmy dostępni dla naszych klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 17 (zaczynamy pracę między 8 a 9),
  • dwutygodniowe szkolenie wstępne pod okiem naszych trenerów (nauczymy Cię jak pracować z naszym produktem, korzystać z dostępnych narzędzi i systemów), a później wsparcie buddiego i Team Leadera,
  • dodatkowy dzień wolny z okazji rocznicy zatrudnienia,
  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium oraz dostęp do opieki psychologicznej,
  • opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej dowiesz się tutaj,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, słuchawki),