• Wszystkie ofertyWarszawaSupportProgram Stażowy dla osób w każdym wieku
    Program Stażowy dla osób w każdym wieku
    Support
    DSV ISS

    DSV ISS

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Ms office
    English

    Opis stanowiska

    Program Stażowy jest skierowany do osób, które:

    • Są gotowe do zdobycia nowych umiejętności zawodowych i wykazują się proaktywnością.
    • Posługują się angielskim na poziomie umożliwiającym pisania i odbierania e-maili oraz prowadzenia rozmów przy kawie.
    • Posiadają dobre umiejętności obsługi narzędzi MS Office.
    • Rozważają zmianę zawodową i poszukują nowych ścieżek oraz doświadczeń.
    • Wracają na rynek pracy po dłuższej nieobecności.
    • Są osobami dojrzałymi z doświadczeniem zawodowym – program jest otwarty na różnorodność i nowe perspektywy, nie wykluczając nikogo.

    Co zyskasz biorąc udział w Programie Stażowym:

    • Zdobędziesz nowe doświadczenie zawodowe.
    • Otrzymasz zastrzyk wiedzy, którą możesz wykorzystać po zakończeniu Programu.
    • Poznasz pracę w korporacji od środka.
    • Networking – nowe kontakty zawodowe.
    • Będziesz mieć możliwość skorzystania z metody DISC - narzędzia wspierającego zrozumienie indywidualnych stylów zachowań i komunikacji w zespołach, a jego wykorzystanie pomaga dbać o efektywną współpracę i wykorzystywanie potencjałów pracowników.

    Co Cię czeka:

    • Czas trwania - 3 miesiące.
    • Forma umowy to Umowa – zlecenie.
    • Możliwość zatrudnienia po zakończeniu Programu.
    • Nasi Eksperci z przyjemnością pomogą Ci w doborze odpowiedniego działu
    • Opieka Buddiego – czyli kolega z zespołu, który odpowie na Twoje pytania oraz w pomoże Ci zaaklimatyzować się w organizacji.
    • Opieka osoby z Działu HR.
    • Regularne spotkania mentoringowe – zależy nam na twojej opinii 😊

    Benefity:

    • siłownia w biurze - siłownia jest dostępna dla wszystkich pracowników, aby utrzymać formę fizyczną w dogodnym czasie.
    • kantyna – oferuje codziennie nowe menu, co sprawia, że dokonanie wyboru może być niezwykle trudne 😉
    • firmowe drużyny sportowe – na ten moment mamy drużynę piłki nożnej, siatkówki, jogi, ping ponga oraz grupę rowerową
    • kluby zainteresowań - jeśli sport nie jest Twoją pasją, możesz dołączyć do naszego klubu książki lub grać w gry planszowe, które są doskonałą okazją do integracji i relaksu po godzinach pracy.
    • parking rowerowy - dla tych, którzy wybierają zdrowy i ekologiczny środek transportu, nasz parking rowerowy zapewnia bezpieczne i wygodne miejsce do przechowywania rowerów.

    Rekrutacja krok po kroku:

    1. Wysłanie CV: Przesyłasz CV, a my pomożemy ci wybrać odpowiedni dział na staż.
    2. Analiza CV: Nasz zespół specjalistów przegląda Twoje dokumenty.
    3. Rozmowa rekrutacyjna: Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i zaproszą na rozmowę rekrutacyjną.
    4. Odpowiedź: W ciągu maksymalnie 2 tygodni od ostatniego etapu otrzymasz informację zwrotną.