• Wszystkie ofertyWarszawaHROfficeOffice Assistant/Receptionist
    Office Assistant/Receptionist
    HR
    EBS Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    Ms office
    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    EBS Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się polska firma technologiczna z ponad 33-letnim doświadczeniem, której specjalnością jest tworzenie rozwiązań smart security. Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu Alarm.com, wiodącego globalnego dostawcy inteligentnych rozwiązań bezpieczeństwa dla domu i biznesu.

    Rozwiązania, jakie oferujemy Klientom to kompleksowe ekosystemy obejmujące hardware i software. Nasze produkty wytwarzamy sami, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, w Ełku. O najwyższej jakości świadczą ponad 3 miliony urządzeń funkcjonujących na całym świecie.

    Jeśli jesteś osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i lubisz wyzwania, dołącz do naszego zespołu!

    Obowiązki:

    • Profesjonalna obsługa gości;
    • Dbałość o estetykę i wizerunek biura;
    • Odbieranie i przekierowywanie połączeń telefonicznych;
    • Prowadzenie ogólnofirmowej skrzynki mailowej;
    • Wspieranie pracowników w organizacji krajowych i zagranicznych podróży służbowych;
    • Przygotowywanie sal konferencyjnych na spotkania, organizowanie cateringu;
    • Pomoc w bieżących sprawach administracyjnych;
    • Obsługa i wysyłanie poczty, przesyłek kurierskich;
    • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych.

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego (C1);
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Gotowość pracy z biura (poniedziałek-piątek);
    • Pozytywne nastawienie, zaangażowanie;
    • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne;
    • Znajomość pakietu MS Office;
    • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania priorytetami.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie UoP (umowa na zastępstwo);
    • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
    • Praca u lidera w branży security o globalnym zasięgu;
    • Międzynarodowe środowisko i codzienne korzystanie z języka angielskiego;
    • Atrakcyjny pakiet benefitów: m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, coroczny budżet na rozwój zawodowy;
    • Realny wpływ na decyzje i kierunki rozwoju firmy.

    Benefity:

    • Dofinansowanie zajęć sportowych
    • Prywatna opieka medyczna
    • Dofinansowanie nauki języków
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów
    • Ubezpieczenie na życie
    • Spotkania integracyjne
    • Służbowy telefon do użytku prywatnego
    • Brak dress code’u
    • Kawa / herbata

    Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim.

    1 423 - 1 941 USD