Oferty
Specjalista ds. zakupów
Logistyka

Małogoszcz
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

język angielski

Microsoft Office

Microsoft Office Excel

łańcuch dostaw

umiejętności negocjacji

logistyka

procesy zakupowe

komunikatywność

Mile widziane

ERP

branża motoryzacyjna

Opis stanowiska

📍 Miejsce pracy: Małogoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzenie procesu zakupowego, w tym analiza potrzeb, sporządzanie zapytań ofertowych.
  • Zaopatrzenie magazynu, działu produkcji oraz administracji w towary handlowe i niehandlowe.
  • Dbałość o terminowość dostaw i prawidłowy obieg dokumentacji związanej z zakupami.
  • Monitorowanie stanów magazynowych.
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z kontrahentami polskimi oraz zagranicznymi.
  • Monitorowanie rynku i identyfikacja potencjalnych dostawców.
  • Analiza zamówień, optymalizacja kosztów i wybór najkorzystniejszych ofert.
  • Negocjowanie cen oraz warunków dostaw.
  • Indeksowanie towarów.
  • Współpraca z działami wewnętrznymi w celu zrozumienia potrzeb i wymagań dotyczących zakupów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kontaktach handlowych oraz wiedza dotycząca procesów zakupowych i funkcjonowania łańcucha dostaw.
  • Znajomość zagadnień z obszaru dystrybucji i logistyki.
  • Sprawna obsługa pakietu MS Office w szczególności Excel.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Mile widziana znajomość programów klasy ERP.
  • Umiejętności negocjacji i budowania relacji biznesowych.
  • Komunikatywność.
  • Dobra organizacji pracy, skrupulatność, terminowość.
  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznej, dobrze prosperującej i stale rozwijającej się firmie będącej liderem na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.
  • Pakiet opieki medycznej.